کسب درآمد دلاری با سئو

1,264
4.6/5 - (16 امتیاز)

کسب درآمد دلاری با سئو در مجله تخصصی همه چی شو.

کسب درآمد دلاری با سئو:

کسب درآمد دلاری از سئو روش‌های بسیار زیادی دارد که کارشناسان سئو به راحتی می‌توانند با فعالیت در وب انگلیسی همراه با افزایش مهارت و تخصص به این سطح از درآمد دست یابند. روش های کسب درآمد دلاری با سئو به صورت زیر می‌باشد:

روش های کسب درآمد دلاری با سئو به صورت زیر می باشد:

 • دریافت پروژه به صورت فریلنسری
 • ارائه مشاوره به کسب و کارهای خارجی
 • تولید محتوای سئو شده برای وبسایت ها
 • افزایش تخصص در یکی از زیر شاخه‌های سئو
 • راه اندازی و سئو سایت فروشگاهی چند زبانه
 • راه اندازی و سئو سایت وبلاگی جهت گوگل ادسنس

دریافت پروژه به صورت فریلنسری:

همواره متخصصان سئو می‌توانند چندین سایت را به صورت فریلنسری اداره کنند و با ساختن اکانت در سایت‌های خارجی جهت ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت‌ها، درآمد دلاری کسب نمایند. سئو سایت‌ها به طور فریلنسری محدودیت درآمدی ندارد و یکی از بهترین روش های کسب درآمد دلاری با سئو به شمار می‌رود.

درآمد دلاری با نوشتن در مجله تخصصی همه چی شو.

ارائه مشاوره به کسب و کارهای خارجی:

به طور کلی ارائه مشاوره یکی از بهترین راه‌‌های کسب درآمد دلاری از سئو می‌باشد. بسیاری از کسب وکارهای خارجی نیازمند بهبود سئو سایت و دریافت تکنیک‌های جدید در بهینه سازی صفحات می‌باشند که کارشناسان سئو می‌توانند با ارائه مشاوره و تشخیص مشکلات سایت‌، به سرعت رتبه صفحات سایت و نرخ کلیک را افزایش دهند.

کسب درآمد دلاری با سئو
کسب درآمد دلاری با سئو

تولید محتوای سئو شده برای وب سایت‌ها:

فعالیت به عنوان SEO writer در وب انگلیسی یکی از بهترین و راحت‌ترین راه‌های کسب درآمد دلاری با سئو می‌باشد. استفاده از کلمات کلیدی در متن و نحوه درج این کلمات در هدینگ‌ها از مهم‌ترین مولفه‌های تاثیرگذار در تولید محتوای سئو شده است. اگر در بهینه سازی سایت‌ها و نحوه تولید محتوا متخصص هستید به راحتی با فعالیت در وب انگلیسی می‌توانید کسب درآمد دلاری را تجربه نمائید.

افزایش تخصص در یکی از زیر شاخه‌های سئو:

همانطور که پیداست سئو از چندین بخش مختلف تشکیل شده است که شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ بزرگ و معتبر افراد متعددی را برای اداره هر بخش سئو استخدام خواهند کرد. به همین دلیل با شناخت تمام بخش‌های سئو و کسب مهارت در یک بخش به راحتی می‌توانید در وب انگلیسی فعالیت کنید و درآمد دلاری از سئو کسب نمائید. بهنیه سازی سایت به چند بخش زیر تقسیم می‌شود:

 1. آنالیز سایت
 2. بک لینک و PBNها
 3. تولید محتوای اصولی و باکیفیت
 4. شبکه‌های اجتماعی
 5. سئو داخلی
 6. سئو خارجی
 7. سئو تکنیکال
 8. تحقیق کلمات کلیدی
 9. و…

راه اندازی و سئو سایت فروشگاهی چند زبانه:

اساسا راه اندازی سایت‌های فروشگاهی چند زبانه جهت فروش محصول یا ارائه خدمات به صورت بین المللی، یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد دلاری با سئو می‌باشد. از مولفه‌های موثر در بهینه سازی سایت فروشگاهی تولید محتوای باکیفیت به زبان انگلیسی است.

راه اندازی و سئو سایت وبلاگی جهت گوگل ادسنس:

به طور معمول سایت‌هایی که در نتایج جستجو گوگل از رتبه بالایی برخوردارند، با راه اندازی گوگل ادسنس و نمایش تبلیغات در سایت می‌توانند به ازای هر کلیک میانگین مبلغ نیم دلار تا 10 دلار کسب نمائید. اساسا راه اندازی سایت‌های وبلاگی و بهینه سازی اصولی در وب انگلیسی از بهترین روش‌های کسب درآمد دلاری از سئو می‌باشد.

نحوه کسب درآمد دلاری با سئو در ایران:

قبل از بررسی روش‌های کسب درآمد دلاری از سئو باید بازارکار این شغل را در ایران بشناسیم. برخی از کارشناسان بر این باورند که بازار کار سئو در ایران به طور کامل شناخته نشده است و بعضی دیگر بازار سئو در ابران را اشباح شده می‌دانند. بدیهی است که اینترنت و دنیای وب جزء جدا نشدنی از زندگی همه‌ ما ایرانیان شده است، به همین سبب روز به روز کسب و کارهای بیش‌تری به راه اندازی وب سایت‌ها روی می‌آورند و سطح سئو و بهینه سازی در ایران بسیار رو به رشد است. سطح درآمد سئوکاران در ایران متناسب با میزان مهارت، تخصص و رزومه در نوسان است اما بسیاری از متخصصان سئو به راحتی می‌توانند درآمد دلاری را تجربه نمایند.

چند دلیل اهمیت سئو برای کسب‌وکارها:

همانطور که بیان شد بهینه سازی سایت از بهترین روش‌های افزایش درآمد کسب و کارها می‌باشد. همچنین عوامل متعددی در سئو اصولی سایت‌ها وجود دارد که روند کسب رتبه بالا در نتایج جستجو گوگل را بهبود می‌بخشد. دلایلی که نشان‌دهنده‌ی اهمیت بالا سئو برای کسب و کارها می‌باشد عبارت‌اند از:

 • بهبود تجربه کاربری: به طور کلی بهینه سازی اصولی سایت با هدف ارائه محتوای کاربردی به کاربران انجام می‌شود که در افزایش نرخ کلیک و کاهش نرخ پرش تاثیر مستقیم دارد؛ همچنین ریسپانسیو یا واکنش‌گرا بودن سایت یکی از عناصر بسیار مهم در سئو سایت‌ها می‌باشد که بر کسب رتبه بالا در نتایج جستجو گوگل بسیار تاثیرگذار است. همه‌ی این عوامل تعامل با کاربران را افزایش می‌دهد که نشان دهنده‌ی تجربه کاربری عالی است.
 • افزایش جستجو ارگانیک: به طور میانگین 64 درصد جستجو تمام وب سایت‌ها به صورت ارگانیک هستند، این در حالی است که عواملی نظیر شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات در جذب کاربران و افزایش نرخ کلیک بسیار موثرند. در همین راستا سئو اصولی، جستجو ارگانیک صفحات سابت را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد.
 • افزایش نرخ تبدیل: در بسیاری از موارد کاربرانی که از طریق جستجوهای طولانی وارد وب سایتی شوند به احتمال بسیار زیاد اقدام به دریافت خدمات یا خرید محصول می‌کنند. به عنوان مثال کاربرانی که عبارت “خرید لنت ترمز جلو سمند ELX” جستجو کنند، بدون شک در صورت ارائه محصول مرغوب و باکیفیت، اقدام به خرید می‌نماید. به همین سبب سئو اصولی سایت نرخ تبدیل را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد.
 • بهبود جستجو محلی: اگر کسب و کار شما محدود به محیط خاصی می‌باشد، بهتر است در جستجوهای محلی رتبه بالایی در نتایج جستجو گوگل کسب نمایید تا مشتریان بیش‌تری از خدمات شما بهره‌مند شوند. کسب رتبه بالا در جستجوهای محلی یکی از مهم‌ترین بخش‌های بهینه سازی اصولی سایت‌ها به شمار می‌رود.
 • افزایش اعتبار برند: امروزه راه اندازی یک سایت موفق و معتبر از الزامات همه‌ی کسب و کارها جهت افزایش اعتبار و برندینگ می‌باشد. بهینه سازی سایت اعتبار برند شما را دو چندان خواهد کرد و مسیر کسب موفقیت را کوتاه‌تر می‌کند.

مزیت های کسب درآمد دلاری با سئو:

همواره به دلیل تورم بسیار زیاد در اقتصاد ایران، کسب درآمد از سئو طرفداران بسیار زیادی دارد. متخصصان سئو به راحتی می‌توانند با افزایش مهارت، دانش و تخصص همراه با فعالیت در وب انگلیسی، درآمدهای دلاری را تجربه کنند. همچنین از مزایای کسب درآمد دلاری می‌توان به پیشرفت در مدت زمان کوتاه اشاره نمود.

معرفی سایت‌های فریلنسری خارجی برای کسب درآمد از سئو:

اساسا ساخت اکانت در سایت‌های فریلنسری خارجی یکی از بهترین رو‌ش‌های کسب درآمد با سئو می‌باشد. در این سایت‌ها افرادی که نیاز به یک کارشناس سئو دارند به راحتی می‌توانند با سئوکار ارتباط برقرار کنند و متخصصان سئو از این طریق درامد دلاری کسب نمایند.

نمونه سایت‌های فریلنسری خارجی عبارت‌اند از:

معرفی سایت های فریلنسری

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.