آموزش دراپ شیپ قسمت اول

1,883
4.3/5 - (18 امتیاز)

آموزش دراپ شیپ قسمت اول در مجله تخصصی همه چی شو.

در آکادمی همه چی شو رجوع کنید تا از آخرین روش های کسب درآمد دلاری بصورت رایگان اسفاده کنید. دراپ شیپینگ (انگلیسی: Drop shipping ) یک روش خرده‌ فروشی و عرضه کالا است که در آن کالا مستقیماً از انبار تامین‌کننده و نه انبار خرده‌فروش برای خریدار ارسال می‌شود.

آموزش دراپ شیپ:

دراپ شیپینگ، بیزینس مدلی که تقریبا بدون صرف هزینه مالی یا با کم ترین هزینه مالی، یک بیزینس با جریان درآمدی بالا را داشته باشیم. بیزینس مدل دراپ شیپینگ یعنی اینکه وبسایت شما به عنوان واسطه بین خریدار و تامین کننده قرار می گیرید. دراپ شیپینگ یک مدل بیزینس آنلاین پر سود و کم هزینه هست. چرا؟ به این دلیل که شما نیاز ندارید محصولات وب سایت تان را از قبل خرید کنید و انبار داری کنید و هزینه های شامل نگهداری و انبارداری و … را بپردازید. شما فقط وقتی کالا را می خرید که خریدار آن را از وبسایت شما خرید کنید و سپس شما از تامین کننده کالا، با قیمتی پایین تر آن کالا را به آدرس خریدار تان می خرید. و تامین کننده، آن کالا را برای خریدار شما پست می کند. و شما از اختلاف قیمت خرید و فروش کالا سود می کنید. تاریخچه دراپ شیپینگ برمیگردد به سال ۲۰۰۶ وقتی که وبسایت علی اکسپرس شروع به حضور در مارکت آمریکا کرد. در آن زمان کارآفرین های باهوشی پیشرو در این مسیر شدند. و شروع به فروختن محصولات تولید کننده های سایت علی اکسپرس در وبسایت شان به خریدار های آمریکایی کردند. و به خاطر قیمت بسیار ارزانی که محصولات علی اکسپرس داشت، توانستند سود بسیاری را از فروش محصولات تولید کننده های سایت علی اکسپرس در بازار آمریکا بدست بیاورند.

لینک حمایت مالی

مزایای دراپ شیپینگ به قرار زیر می باشد:

کم هزینه و کم ریسک:

 نیازی به سرمایه گذاری اولیه برای تولید و خرید محصولات وبسایت ندارید و ریسکی بابت این موارد متحمل نمی شوید.

نسبتا سریع و راحت:

 با داشتن یک وبسایت و یا سوشال مدیا و تولید محتوا و مارکتینگ، به راحتی می توانید محصولات خود را آنلاین بفروشید.

 فلکسیبل (دراپ شیپینگ، یک بیزینس مدل فلکسیبل):

آزادی در انتخاب محصولات دراپ شیپ، آزادی در انتخاب ساپالیر ها یا تولید کننده ها، آزادی در نحوه ی مارکتینگ محصولات تان

وجود تامین کننده ها و فولفیلمنت سنتر های بسیاری برای این کار:

 تامین کننده های بسیار زیادی هستند که تمایل زیادی دارند با دراپشیپر ها یعنی با شما به عنوان یک دراپ شیپر همکاری کنند چرا؟ چون در این حالت تامین کننده ، تمام فوکوسش رو روی تولید و تامین محصولات با کیفیت می گذارد و مارکتینگ و بازاریابی محصولاتش رو به عهده دراپ شیپر ها می گذارند.

 وجود بستر های آنالین و دیجیتال برای دراپ شیپینگ:

 دراپ شیپینگ، توسط بسیاری از ایکامرس پلتفرم ها و وبسایت ساز ها از جمله پلتفرم قدرتمند شاپیفای ساپورت می شود.هر کدام از پلتفرم های شاپیفای و وردپرس معایب و مزایای خودشان را دارند. اما برای اولین بار شاپیفای با پلتفرم قدرتمند و ساده ای که دارد، دراپ شیپینگ را برای کمپانی های دراپ شیپ، بسیار ساده کرد. اما در یک وبسایت وردپرسی با وجود اینکه پالگین ووکامرس یک پالگین رایگان می باشد، پیچیدگی های خودش را دارد و نیاز به دانش برنامه نویسی می باشد. بنابراین اگر از کد نویسی دانش کمی دارید و زمان برای تان مهم است توصیه ی ما استفاده از پلتفرم شاپیفای برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی تان بر پایه ی دراپ شیپینگ می باشد.

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.