۷ سایت کسب درآمد اتوماتیک به همراه جایزه

11,789
4.5/5 - (6 امتیاز)

7 سایت کسب درآمد اتوماتیک به همراه جایزه در مجله تخصصی همه چی شو.

7 سایت کسب درآمد اتوماتیک:

دوستان خیلی از سایت ها اسکم شدند و پرداختی ندارند شما برای کسب درآمد دلاری اتوماتیک باید نرم افزاری را در اختیار شما دوستان قرار خواهیم داد را نصب کیند و مراحل را طبق دوره انجام دهید با بتوانید کسب درآمد دلاری اتوماتیک 200 دلار را در ماه بدست آورید.

زامبی:

لینک ورود سایت به همراه بونوس(جایزه):

 CLICK HERE

درباره سایت:

zombimoney یک بازی برداشت پول واقعی است! با ما،درآمد کاملا در دسترس همه است، شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری درآمد کسب کنید. بازپرداخت برای زامبی ها از 10 روز! بازی ما در لیست بازی های اثبات شده برداشت اقتصادی وجود دارد زیرا توسط افراد معتبری ساخته شده است. کسب درآمد با ما بسیار آسان است!خرید زامبی،جمع آوری سود، مبادله سود با پول واقعی که می توانید به طور خودکار در چندین سیستم پرداخت برداشت کنید! هرچه تعداد زامبی های شما بیشتر باشد،درآمد شما در بازی بیشتر خواهد بود! خرید زامبی؛در اینجا می توانید زامبی های دسته بندی مختلف را خریداری کنید،آنها سود شما را برای فروش به ارمغان می آورند.

مزرعه سکه ها:سایت کسب درآمد از سکه ها در مجله تخصصی همه چی شو.

مزرعه سکه ها:

لینک ورود سایت به زبان انگلیسی همراه بونوس(جایزه):

 CLICK HERE

لینک ورود سایت به زبان روسی همراه بونوس(جایزه):

 CLICK HERE

درباره سایت:

قیمت پرندگان با 150 سکه نقره شروع می شود. سیستم خودکار جمع آوری تخم مرغ! جمع آوری تخم مرغ بدون ضرر و محدودیت به موقع! تخم مرغ را جمع کنید همانطور که برای شما مناسب است! حتی یک بار در ساعت ، حتی یک بار در روز ، حتی یک بار در ماه! تخمها از بین نمی روند یا پوسیده می شوند! بازار کاملاً منظمی امکان تعویض بلافاصله تخم مرغ را برای سکه های نقره فراهم می کند! در روند بازی بلوک های جدیدی اضافه می شود که به شما امکان می دهد. تا ذخیره تخم مرغ هایی را که تضمین بیشتری به بازیکنان می دهد ، پر کنید! حداکثر بازپرداخت سریع پول به کیف پول شما! پرندگان زیادی پیدا خواهید کرد،هر پرنده قیمت و بهره وری خاص خود را دارد، هر پرنده بعدی درآمد بیشتری نسبت به پرنده قبلی به همراه خواهد داشت.

جدیدترین سایت اتوماتیک کسب درآمد که خیلی محدود است سریع ثبت نام کنید.

ثبت نام کن ۲۸ دلار بگیر و سرمایه گذاری کن(کلاهبرداری)

منابع مختلف کسب درآمد از پروژه:

منابع مختلفی در پروژه وجود دارد؛

طلا و نقره،2 نوع نقره وجود دارد:

«برای خریدها» و «برای برداشت».

برای خرید نقره ، می توانید پرندگان جدیدی خریداری کنید. نقره برای برداشت و طلایی که می توانید با پول واقعی عوض کنید و آنها را به طور خودکار در کیف پول الکترونیکی خود برداشت کنید. برای خرید پرندگان باید تعادل خود را برای خرید در مقدار مورد نیاز خود پر کنید.

 

7 سایت کسب درآمد اتوماتیک

مزرعه من:

لینک ورود سایت به زبان انگلیسی همراه بونوس(جایزه):

 CLICK HERE

یک بازی برداشت پول واقعی است! با ما،درآمد کاملا در دسترس همه است، شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری درآمد کسب کنید. بازپرداخت برای زامبی ها از 10 روز! بازی ما در لیست بازی های اثبات شده برداشت اقتصادی وجود دارد زیرا توسط افراد معتبری ساخته شده است. کسب درآمد با ما بسیار آسان است!خرید زامبی،جمع آوری سود، مبادله سود با پول واقعی که می توانید به طور خودکار در چندین سیستم پرداخت برداشت کنید! هرچه تعداد زامبی های شما بیشتر باشد،درآمد شما در بازی بیشتر خواهد بود!

مزرعه من؛در اینجا می توانید دسته بندی مختلف را خریداری کنید،آنها سود شما را برای فروش به ارمغان می آورند.

اژدهایان برتر:

لینک ورود سایت به زبان انگلیسی همراه بونوس(جایزه):

 CLICK HERE

این یک بازی اقتصادی است که در آن شما نیاز به خرید اژدها ، جمع آوری تخم مرغ های دریافتی و فروش آنها با طلا دارید که می تواند با پول واقعی مبادله شود و به سیستم های پرداخت رایج منتقل شود – بلافاصله! هیچ کس شما را در Top Dragons محدود نمی کند. هر مبلغی را که در زمانی مناسب برای شما بدست آورید ، برداشت کنید!

ساحل من:

لینک ورود سایت به زبان انگلیسی همراه بونوس(جایزه):

 CLICK HERE

میمون های پولساز:

لینک ورود سایت به زبان انگلیسی همراه بونوس(جایزه):

 CLICK HERE

پرنده های ستارگان:

لینک ورود سایت به زبان انگلیسی همراه بونوس(جایزه):

 CLICK HERE

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.