سرمایه گذاری با سایت داران رایگان با کد هدیه

1,289
4.4/5 - (12 امتیاز)

سرمایه گذاری با سایت داران رایگان با کد هدیه در مجله تخصصی همه چی شو.

سرمایه گذاری با سایت داران رایگان با کد هدیه:

لینک ورود به سایت

سرمایه‌گذاری ساده و موفق با داران.

حساب خود را در داران بسازید و در بهترین ترکیب از سهام،طلا و اوراق مشارکت سرمایه گذاری کنید.

کد معرف جایزه 30 هزارتومانی:

DFIBF4675

چرا سرمایه‌گذاری با داران؟

دنیای سرمایه‌گذاری پیچیده و بی نظم است، ما به آن سادگی و نظم اضافه می‌کنیم. کافی‌ست به ما بگویید برای چه هدفی قصد سرمایه‌‌گذاری دارید؛ باقی امور از ریسک‌سنجی تا پیشنهاد سبد سرمایه‌گذاری اتوماتیک انجام می‌شوند. در داران می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز با آسودگی خاطر در صندوق‌های سهامی، طلا و درآمدثابت سرمایه‌گذاری کنید.

مسیر درست سرمایه‌گذاری:

هدف سرمایه گذاری:

اگر سرمایه‌گذاری را مانند یک سفر در نظر بگیریم انتخاب هدف نیز مقصد شماست. انتخاب مقصد این سفر با شما و برنامه ریزی برای داشتن سفری لذت بخش و پرسود با ما

چند سوال برای شناختن بهتر وضعیت:

در بازار سرمایه نمی‌توان یک روش را برای همه افراد بکار گرفت؛ از این رو، برای شناخت بهتر شرایط و روحیاتتان در سرمایه‌گذاری، با پرسیدن چند سوال از شما، مناسب‌ترین برنامه سرمایه‌گذاری را اختیارتان قرار خواهیم داد.

ترکیب دارایی:

ما براساس هدف سرمایه‌گذاری و میزان ریسک‌پذیری شما، برنامه ترکیبی مشخصی برای سرمایه‌گذاری به صورت سهام، صندوق‌های درآمد ثابت و صندوق طلا را برای شما در نظر می‌گیریم.

مشاهده رشد سرمایه و خالص دارایی ها:

داران، بصورت روزانه اطلاعات مربوط به دارایی‌هایتان را به روزرسانی می‌کند. این موضوع، کمک می‌کند تا خالص دارایی‌ها و رشد سرمایه شما، هر زمان که اراده کنید در دسترستان باشد

سرمایه گذاری در سایت همه چی شو.

انواع صندوق‌ها:

صندوق سهام:

این صندوق متشکل از سهام و اوراق بهادار بوده و هر سودی که از بابت دارایی این صندوق حاصل شود به نسبت سهام هر سرمایه‌گذار تقسیم می‌شود.

صندوق درآمد ثابت:

این صندوق شامل اوراق مشارکتی است که سود ثابت (بین ۲۲ تا ۲۴ درصد در سال) را به متقاضیان پیشنهاد می‌دهد. این سرمایه‌گذاری، برای سرمایه‌گذار بدون ریسک یا سرمایه‌گذار ریسک‌گریز بسیار مناسب است.

صندوق طلا:

این صندوق شامل «گواهی سکه طلا» بوده و رفتار قیمتی مشابهی با سکه طلا دارد. در خرید صندوق طلا بجای طلای فیزیکی، علاوه بر آنکه محدودیتی در مقدار خرید وجود ندارد، خطرات ناشی از سرقت و یا حفاظت فیزیکی طلا در زمان خرید و فروش طلا نیز به صفر می‌رسد 

ترکیب دارایی:

متنوع‌سازی دارایی‌ها در دنیای امروز کار می‌کند؟

هنوز هم متنوع‌سازی ترکیب دارایی‌ها مهم‌ترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم تا ریسک سرمایه‌گذاری‌هایمان را مدیریت کنیم. در نمودار پیش رویتان می‌توانید تصویری کلی از پرتفویی شامل سهام، طلا و اوراق درآمد ثابت براساس سطوح ریسک مختلف، بدست آورید.

لینک ورود به سایت

سرمایه‌گذاری ساده و موفق با داران.

حساب خود را در داران بسازید و در بهترین ترکیب از سهام،طلا و اوراق مشارکت سرمایه گذاری کنید.

کد معرف جایزه 30 هزارتومانی:

DFIBF4675

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.