ثبت نام کن دلار بگیر

1,277
4.6/5 - (17 امتیاز)

ثبت نام کن دلار بگیر در مجله تخصصی همه چی شو.

ثبت نام کن دلار بگیر:

جدیدترین روش های کسب درآمد لاری از مجله همه چی شو شما برای کسب درآمد دلاری که توضیحات زیادی را در این مجله برای شما به دوستان قرار دادیم نمیخوام زیاد در این باره صحبت کنم روش های کسب درآمد دلاری را هم براتون ذکر کردیم در جدیدترین روش ثبت نام در کیف پول و گرفتن توکن این کیف پول که بر پایه شبکه ترون که با سرعت ترین شبکه انتقال ارز و همچنین یکی از معتبرترین های دنیای ارز های دیجیتال می باشد الان آرزوی داشتن بیتکوین 30 هزار دلاری را داریم در حالی که قبل از 13 14 سال گذشته بصورت یک ایردراپ بود که ما سنمون و علمون در این بازه رمانی نیود که از دست دادیم و متاسفانه الان داشتن یک بیت کوین آرزوی خیلی از ما شده پس در این ایردراپ شرکت کنید نه پولی قرار بذارید و نه سرمایه گذاری با نصب این کیف پول وقتی بصورت رایگان هم هست میتوانید کسب درآمد کنید و این فرصت را از دست ندهید.

این مقاله را مطالعه کنید و  سریع ثبت نام کنید و از دست ندهید.

سلام دوستان برای دریافت ارز با ارزش کیف پول نپتون فقط کافیه ثبت نام کنید و کیف پول را دانلود کنید و ارز این کیف پول را بگیرید. ابتدا باید این کیف پول را دانلود کنید در گوکل پلی Neptune Network را تایپ کنید با فیلترشکن وارد شوید و نصب کنید. یا وارد آدرس سایت زیر شوید.

کسب درآمد از ایردراپ ها در مجله تخصصی همه چی شو.

اگر این مقاله را به موقع مطالعه می کردید و انجام می دادید الان حداقل چندهزار دلار کسب درآمد داشتید.

آدرس سایت 

نرم افزار را دانلود کنید و پس از نصب باید کیف پول خود را قعال  کنید یکسری کد کلید خصوصی  که باید نگهداری کنید.

خب در مرحله اول دو تا دکمه بنام ساخت کیف پول create a wallet و وارد کردن کیف پول import wallet وجود دارد و همینطور در بالا سمت چپ می توانید زبان فارسی را انتخاب کنید.که وقتی اتنخاب کنید بالا سمت راست نمایش داده می شود.

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.