هزینه و نحوه انجام طراحی سایت در مجله همه چی شو

1,176
4.2/5 - (15 امتیاز)

هزینه و نحوه انجام طراحی سایت در مجله تخصصی همه چی شو.

هزینه و نحوه انجام طراحی سایت:

شماره تماس ادمین خدمات همه چی شو:

از طریق برگه تماس با ما میتوانید ارتباط برقرار کنید و یا از آدرس ایمیل یا شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

 همچنین می توانید روز های شنیه تا چهارشنبه از ساعات 9 الی 18 تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت بستگی به نوع سایت و صفحات سایت و  ویژگی های سایت متغییر می باشد.

بطور متغییر از5 الی 20 میلیون متغییر می باشد.

مدت زمان انجام کار:

مدت زمان طراحی سایت از 4 الی 7 روز کاری متغییر می باشد.

یکی از سولاتی پر نکرار درباره قیمت طراحی سایت می باشد.  طراحی سایت مانند هر محصول یا خدماتی قیمت خود را دارد. قیمت ها بسیار متفاوت است و شرکت های مختلف از یک میلیون تا بیش از صدها میلیون تومان برای سایت هزینه می کنند.شرکت های بزرگ دارای بخش های مختلفی هستند. به عنوان مثال این نوع شرکت ها دارای چندین بخش برای توسعه وب سایت خود هستند مانند تیم طراحی گرافیک ، تیم برنامه نویسی، تیم پشتیبانی، تیم آموزشی و تیم بهینه سازی و این افراد معمولا در زمینه کاری خود تخصص دارند. با این حال، شرکت های کوچکتر احتمالا فقط تیمی از برنامه نویسان و طراحان گرافیک دارند. یکی از عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت، تخصصی بودن شرکت طراحی سایت می باشد.

دامنه وب سایت و تاثیر آن در قیمت طراحی سایت:

فاکتور مهم دیگر دامنه وب سایت است. منظور ما نام سایت نیست. بلکه مخفف TLD یا به فارسی دامنه سطح بالای سایت است.

دامنه com. دامنه بین المللی می باشد هزینه ی بالاتری دارد و دامنه ir. دامنه ی ایرانی می باشد که هزینه ی پایینی دارند. 

هاستینگ سایت:

هاست فضایی است که تمام اطلاعات وب سایت شما را در خود جای می دهد. این شامل عکس‌ها، متن، فیلم‌ها، الگوها، نام‌های کاربری، رمزهای عبور کاربر و هر چیز دیگری در وب‌سایت شما می‌شود. همان متنی که می خوانید روی هاست ذخیره می شود و از آنجا برای شما ارسال می شود. هاست دانلودی هست هاست سرور ابری انواع هاست با توجه به نوع سایت وجود دارد در انواع کشورها پس قیمت ها بسته به نوع کاربری ما بالا و پایین می شود.

شرکت های هاستینگ زیادی هستند در ایران و خارج از ایران فعالیت دارند شما میتوانید مراحعه کنید و مقالات مربوط به هاست را مطالعه کنید و هاست مناسب با سایت خودتان را خریداری کنید ما با هاست میزبانی پارس وب سرور کار میکنیم.

سایت پارس وب سرور

سیستم مدیریت محتوا و تاثیر آن بر تعرفه طراحی سایت:

می توان گفت این بخش بیشترین تاثیر را در هزینه طراحی وب سایت دارد. یک سیستم مدیریت محتوا به شما کمک می کند تا به راحتی محتوای سایت خود را بدون هیچ دانش برنامه نویسی تغییر دهید. نه فقط محتوا، بلکه هر بخشی از سایت که نیاز دارید. سیستم مدیریت محتوا به دو دسته تقسیم می شود. اولی سیستم مدیریت محتوای آماده و دومی سیستم مدیریت محتوای تخصصی.

سیستم مدیریت محتوا مانند یک برنامه است و شما می توانید آن را در کمتر از ده دقیقه در سایت خود فعال کرده و دست به کار شوید. سیستم های مدیریت محتوا وردپرس و جوملا جزو محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا در دنیا میباشد.

در انتهای دیگر این طیف، سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی قرار دارند. برای اینکه بتوانید از یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی استفاده کنید، به کمک یک برنامه نویس حرفه ای نیاز دارید که یک کنترل پنل برای شما ایجاد کند. همانطور که از نام آن پیداست، استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بسیار گرانتر از استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای آماده است.

نمونه سایت ها:

نمونه سایت ها

طراحی گرافیکی و بصری سایت:

پس از انتخاب و تهیه سیستم مدیریت محتوا، نوبت به طراحی رابط بصری یا کاربری وب سایت می رسد. طراحی رابط کاربری به معنای طراحی ظاهر و احساس یک وب سایت است. هر قسمتی که کاربران به آن دسترسی دارند باید دارای طراحی خاصی مرتبط با طراحی کل سایت باشد. باید در نظر داشته باشید که 94 درصد از کاربران هنگام ورود به سایت اول از همه به طراحی سایت توجه می کنند و بسیاری از آنها به دلیل ظاهر نامناسب سایت را ترک می کنند.

برای درک اهمیت تاثیر طراحی بصری بر هزینه طراحی سایت لازم به ذکر است که گاهی هزینه طراحی چند صفحه چند میلیون تومان است. زیرا طراح این بخش باید مخاطبان شما را به طور کامل شناسایی کند و با توجه به نوع مخاطب، نوع سازمان و … شروع به توسعه طرح اولیه کند.

به محض شروع این قسمت، کد نویسی سایت یا همان نوع سیستم مدیریت محتوا شروع می شود. پس از تکمیل کدنویسی و تحویل وب سایت، بحث در مورد یادگیری نحوه استفاده از وب سایت آغاز می شود.

ما از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای طراحی سایت استفاده میکنیم.

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.