آموزش های مجله همه چی شو

1,271
4.7/5 - (12 امتیاز)

آموزش شو(آموزش های مجله همه چی شو) در مجله تخصصی همه چی شو

آموزش های مجله همه چی شو:

در این قسمت از سایت مجله همه چی شو که آموزش هایی را برای شما دوستان ارائه خواهیم داد از کسب درامد تا دنیای ارزهای دیجتال و فارکس از آموزش سایت ها گرفته تا و….فقط کافیه ما را دنبال کنید.این آکوزش ها بصورت کاملا رایگان و اصولی برای شما بصورت مقاله ای آماده کردیم.

آموزش همکاری در فروش:

همکاری در فروش یا Affiliate Marketing در واقع فرایندی است طی آن یک شرکت وابسته که خود محصولی برای فروش ندارد، معرفی و تبلیغات محصولات شخص یا شرکت دیگری را بر عهده می‌گیرد. سپس در صفحه خود لینک فروش محصول مورد نظر را قرار داده تا مشتریان بتوانند به کالای مد نظر دسترسی پیدا کنند.

همکاری در فروش روش‌های گوناگون و متنوعی دارد، اما بهترین و پربازده‌ترین آن استفاده از اینترنت است. اینکه شما به عنوان یک معرف، محصول مورد نظر را به شیوه‌های درست تبلیغ کنید و بابت هر فروش که از سمت شما انجام بگیرد پورسانت و یا درصدی از فروش را دریافت کنید.

برای ادامه آموزش کلیک کنید.

آموزش شو در مجله تخصصی همه چی شو

آموزش پرینت آن دیمند:

بیزنس مدل پرینت ان دمند خب اول اینکه پرینت ان دمند چیه؟

 

یک مدل بیزنسی POD پرینت ان دمند یا چاپ بر اساس تقاضا یا تجارت الکترونیک است. ساده بگم در این روش کار شما یه سایت فروشگاهی با ترافیک اتوماتیک میسازید بعد هم به یه سایت پرینت مراجعه میکنید و اون یه دیزاین طراحی میکنید. دیزاین رو درون فروشگاختون قرار میدید. مشتری ها این دیزاین رو میبینن و سفارش میدن. سفارش اتوماتیک به سایت پرینت فرستاده میشه. سایت پرینت هم محصولتون رو میسازه و برای مشتری میفرسته.

برای ادامه آموزش کلیک کنید.

آموزش شو در مجله تخصصی همه چی شو

آموزش دراپ شیپ:

دراپ شیپینگ، بیزینس مدلی که تقریبا بدون صرف هزینه مالی یا با کم ترین هزینه مالی، یک بیزینس با جریان درآمدی بالا را داشته باشیم. بیزینس مدل دراپ شیپینگ یعنی اینکه وبسایت شما به عنوان واسطه بین خریدار و تامین کننده قرار می گیرید. دراپ شیپینگ یک مدل بیزینس آنلاین پر سود و کم هزینه هست. چرا؟ به این دلیل که شما نیاز ندارید محصولات وب سایت تان را از قبل خرید کنید و انبار داری کنید و هزینه های شامل نگهداری و انبارداری و … را بپردازید. شما فقط وقتی کالا را می خرید که خریدار آن را از وبسایت شما خرید کنید و سپس شما از تامین کننده کالا، با قیمتی پایین تر آن کالا را به آدرس خریدار تان می خرید. و تامین کننده، آن کالا را برای خریدار شما پست می کند. و شما از اختلاف قیمت خرید و فروش کالا سود می کنید. تاریخچه دراپ شیپینگ برمیگردد به سال ۲۰۰۶ وقتی که وبسایت علی اکسپرس شروع به حضور در مارکت آمریکا کرد. در آن زمان کارآفرین های باهوشی پیشرو در این مسیر شدند. و شروع به فروختن محصولات تولید کننده های سایت علی اکسپرس در وبسایت شان به خریدار های آمریکایی کردند. و به خاطر قیمت بسیار ارزانی که محصولات علی اکسپرس داشت، توانستند سود بسیاری را از فروش محصولات تولید کننده های سایت علی اکسپرس در بازار آمریکا بدست بیاورند.

برای ادامه آموزش کلیک کنید.

آموزش شو در مجله تخصصی همه چی شو.

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.