برترین مجله کسب درآمد

2,349
4.5/5 - (33 امتیاز)

برترین مجله کسب درآمد همه چی شو.

مجله کسب درآمد:

سایت همه چی شو در سال 1399 تاسیس شد خدمات ما راه اندازی کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه آنلاین و طراحی انواع سایت ها و فروشگاه ربات ها و اندیکاتور های فارکس و آکادمی کسب درآمد می باشد و مهم ترین بحت ما آموزش کسب درآمد دلاری به صورت اصولی و رایگان فقط کافیه ما را دنبال کنید.

آموزش های کسب درآمد:

آموزش پرینت آن دیمند:

خب اول اینکه پرینت ان دمند چیه؟

یک مدل بیزنسی POD پرینت ان دمند یا چاپ بر اساس تقاضا یا تجارت الکترونیک است. ساده بگم در این روش کار شما یه سایت فروشگاهی با ترافیک اتوماتیک میسازید بعد هم به یه سایت پرینت مراجعه میکنید و اون یه دیزاین طراحی میکنید. دیزاین رو درون فروشگاختون قرار میدید. مشتری ها این دیزاین رو میبینن و سفارش میدن. سفارش اتوماتیک به سایت پرینت فرستاده میشه. سایت پرینت هم محصولتون رو میسازه و برای مشتری میفرسته.

برای ادامه مقاله کلیک کنید.

برترین مجله کسب درآمد همه چی شو.

آموزش دراپ شیپ:

در آکادمی همه چی شو رجوع کنید تا از آخرین روش های کسب درآمد دلاری بصورت رایگان اسفاده کنید. دراپ شیپینگ (انگلیسی: Drop shipping ) یک روش خرده‌ فروشی و عرضه کالا است که در آن کالا مستقیماً از انبار تامین‌کننده و نه انبار خرده‌فروش برای خریدار ارسال می‌شود.

آموزش دراپ شیپ:

دراپ شیپینگ، بیزینس مدلی که تقریبا بدون صرف هزینه مالی یا با کم ترین هزینه مالی، یک بیزینس با جریان درآمدی بالا را داشته باشیم. بیزینس مدل دراپ شیپینگ یعنی اینکه وبسایت شما به عنوان واسطه بین خریدار و تامین کننده قرار می گیرید. دراپ شیپینگ یک مدل بیزینس آنلاین پر سود و کم هزینه هست. چرا؟ به این دلیل که شما نیاز ندارید محصولات وب سایت تان را از قبل خرید کنید و انبار داری کنید و هزینه های شامل نگهداری و انبارداری و … را بپردازید. شما فقط وقتی کالا را می خرید که خریدار آن را از وبسایت شما خرید کنید و سپس شما از تامین کننده کالا، با قیمتی پایین تر آن کالا را به آدرس خریدار تان می خرید. و تامین کننده، آن کالا را برای خریدار شما پست می کند. و شما از اختلاف قیمت خرید و فروش کالا سود می کنید. تاریخچه دراپ شیپینگ برمیگردد به سال ۲۰۰۶ وقتی که وبسایت علی اکسپرس شروع به حضور در مارکت آمریکا کرد. در آن زمان کارآفرین های باهوشی پیشرو در این مسیر شدند. و شروع به فروختن محصولات تولید کننده های سایت علی اکسپرس در وبسایت شان به خریدار های آمریکایی کردند. و به خاطر قیمت بسیار ارزانی که محصولات علی اکسپرس داشت، توانستند سود بسیاری را از فروش محصولات تولید کننده های سایت علی اکسپرس در بازار آمریکا بدست بیاورند.

برترین مجله کسب درآمد همه چی شو.

برای ادامه مقاله کلیک کنید.

آموزش همکاری در فروش:

همکاری در فروش یا Affiliate Marketing در واقع فرایندی است طی آن یک شرکت وابسته که خود محصولی برای فروش ندارد، معرفی و تبلیغات محصولات شخص یا شرکت دیگری را بر عهده می‌گیرد. سپس در صفحه خود لینک فروش محصول مورد نظر را قرار داده تا مشتریان بتوانند به کالای مد نظر دسترسی پیدا کنند.

همکاری در فروش روش‌های گوناگون و متنوعی دارد، اما بهترین و پربازده‌ترین آن استفاده از اینترنت است. اینکه شما به عنوان یک معرف، محصول مورد نظر را به شیوه‌های درست تبلیغ کنید و بابت هر فروش که از سمت شما انجام بگیرد پورسانت و یا درصدی از فروش را دریافت کنید.

یک همکار فروش (affiliate marketer) کیست؟

یک همکار فروش یا بازاریاب فردی مستقله که محصولات و خدمات برندهای دیگه رو در ازای دریافت پورسانت تبلیغ می‌کنه. در واقع هر کسی می‌تونه یک بازاریاب همکاری در فروش باشه و هر باری که به هدف تعیین شده برسه، پول دریافت کنه.

برترین مجله کسب درآمد همه چی شو.

برای ادامه مقاله کلیک کنید.

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.