زندگینامه انسانهای موفق روز اول

نیک وی آچیچ

1,163
4.4/5 - (16 امتیاز)

زندگینامه انسانهای موفق روز اول در مجله تخصصی همه چی شو.

زندگینامه انسانهای موفق:

برای موفقیت در کسبوکار اولین کار داشتن ذهنیت قوی و مطمئن برای شروع کسبوکار می باشد امیدوارم در این زمینه موفق و پیروز باشید تا روز بندی کردیم این مطالب بسیار ارزشمند هستم میتوانید هفته ای یک روز آکادمی موفقیت را دنبال کنید تا آخرین مقاله ها را در این زمینه مطالعه کنید اولین قدم الگو داشتن از افرادی هست که از هیچی شروع کردن نه کسایی که با جو دادن در شبکه های اجتماعی و دنبال کردن ازشون دوره هاشونو بفروشن و پولدار شوند (اصلا مفهوم صحبتم با اندروتیت نیست:خیلی راحت میتوانید در دنیای اینترنت معروف شوید) نمونه خارجی بگیر تا الان که اینستاگرام رو باز میکنید پر شده از هموطنامون که با جو دادن دارن دوره هاشونو میفروشن.

نیک وی آچیچ:

نیکلاس جیمز ووییچیچ (Nicholas James Vujicic) چهارم دسامبر ۱۹۸۲ در استرالیا متولد شد و به علت ابتلا به سندرم تترا-آمیلیا هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بوده‌ است.

زندگینامه انسانهای موفق

در آن زمان به دلیل نبود امکانات تصویربرداری از جنین هیج کس از وضعیت نیک خبر نداشت. می توانید شوک بزرگی که پدر و مادر نیک در هنگام تولد او را داشه اند را تصور کنید؛ اما کسی حتی نمی توانست تصور کند که این کودک زیبای معلول با این همه ناتوانی روزی به یکی از موفق ترین افراد جهان تبدیل شود و بتواند به جایی برسد که به افراد سالم درس امید و روش زندگی آموزش دهد. او از اولین افرادی بود که پس از حذف قانون ممنوعیت ورود افراد معلول حرکتی به مدارس معمولی، مانند دیگر کودکان سالم به ادامه تحصیل پرداخت. اما در سن 8 سالگی به دلیل تمسخرهای شدید همکلاسی هایش دچار افسردگی شد و اقدام به خودکشی کرد. این هیجان احساسی باعث شد تا تصمیم بگیرد خود را در آب غرق کند اما خودش می گوید به دلیل علاقه به پدر و مادرش از این کار منصرف شده است. او با تلاش بسیار زیاد و به کمک مادرش یاد گرفت با دو انگشتی که در انتهای اندامی مانند پا در سمت چپ پایین تنه اش وجود دارد، بنویسد. همچنین کارهای روزانه دیگری مانند نوشیدن آب با لیوان، تایپ، پرتاب توب بیس بال و … را آموخت. 

او در دبیرستان رهبری گروهی را بر عهده گرفت که برای یک خیریه اعانه جمع‌آوری می‌کردند و از آن به بعد به کارهای عام‌المنفعه رو آورد. نیک وویچیچ در سن ۲۱ سالگی از دانشگاه گریفیث با دو مدرک لیسانس در رشته‌های حسابداری و  فارغ‌التحصیل شد. نیک سخنران انگیزشی و مدیر سازمان غیرانتفاعی «زندگی بی حد و مرز» است. از دیگر مهارت‌های او شنا، موج‌سواری، و گلف است.

وی در ۹ مارس ۲۰۰۲، به کالیفرنیا نقل مکان می کندو در سال ۲۰۰۸ در مک کینی، تگزاس، نزدیک دالاس، نیک با کانایا میاهار ملاقات کرد. آنها در ۱۲ فوریه ۲۰۱۲ ازدواج کردند. en:Nick Vujicic ودر حال دارای ۴ فزرند هستند و در کالیفرنیا زندگی می‌کنند. او در کتاب خود زندگی بی حد و مرز می‌گوید: من بدون دست و پا به دنیا آمدم اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر می‌کنم و به میلیون‌ها نفر الهام می‌بخشم تا با ایمان، امید، عشق و شجاعت خویش بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند.

او هم‌اکنون یکی از تأثیر گذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند. او سال ۹۷ به ایران سفر کرد و در هتل اسپیناس پالاس تهران برای ۱۴۰۰ نفر سخنرانی کرد.

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.