میم کوین چیست (Meme Coin)

1,251
3.9/5 - (9 امتیاز)

میم کوین چیست (Meme Coin) در مجله تخصصی همه چی شو.

میم کوین چیست (Meme Coin):

میم کوین‌ها همانطور که از نامشان پیداست، رمزارزی هستند که از یک میم یا شوخی اینترنتی سرچشمه می‌گیرند و دارای ویژگی‌های طنز هستند. اغلب آنها با الهام از جوک‌های اینترنتی و رویدادهای پرسروصدا ایجاد می‌شوند. ماهیت این نوع ارزهای دیجیتال باعث می‌شود تا تاثیر اینفلوئنسرها در ایجاد و افزایش یا کاهش ارزش آنها، نسبت به ارزهای دیجیتال دیگر بسیار پررنگ‌تر باشد. برای مثال، افراد معروف و محبوب می‌توانند تنها با یک توییت درباره Meme Coin مورد علاقه‌شان، قیمت آن را چند برابر کنند. همان کاری که ایلان ماسک با دوج کوین کرد!

سرمایه گذاری میم کوین:

یکی از مشکلات بزرگ هنگام سرمایه گذاری، درک ارزش بنیادین دارایی‌های دیجیتال، خصوصا رمز ارزهاست. روند اخیر ظهور و رشد میم کوین ها این امر را پیچیده‌تر کرده، چرا که سرمایه گذاری مدت‌ها است دیگر محدود به خرید بیت کوین نیست. در نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران، ارزش بیت کوین در عرضه محدود 21 میلیون واحدی آن نهفته است. در طرف مقابل، اتریوم به جهت معرفی قراردادهای هوشمند ارزشمند است. اما رمز ارزهایی مانند میم کوین ها که عرضه در گردش در حد کوآدریلیون (10 به توان 15) واحدی دارند، ارزش خود را از چه چیزی می‌گیرند؟ با وجود بی‌جواب بودن این سوال، بسیاری هنوز به سرمایه گذاری در آن‌ها فکر می‌کنند.

شیباورس چیست:

Sibaverse یک پروژه متاورسی بر بستر بلاک‌چین اتریوم که در سپتامبر ۲۰۲۱ آغاز به کار کرد. اهداف اصلی این پروژه شامل موارد مرتبط با حوزه‌های سرگرمی و آموزشی است. کاربران Sibaverse می‌توانند با استفاده از این پلتفرم در جلسات و رویدادها شرکت کرده، در آکادمی شیبا (Shiba academy) در مورد فناوری‌های بلاکچین و متاورس آموزش دیده و حتی به بازی و سرگرمی‌هایی با قابلیت کسب درآمد (P2E) بپردازند. در کنار این موارد، امکان مشاهده فرصت‌های شغلی مرتبط با اکوسیستم شیبا (Shiba Inu) و اپلای آنها نیز در شیباورس وجود دارد.

لینک مقاله

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.