آزمون نهاد در مجله تخصصی همه چی شو

37
5/5 - (1 امتیاز)

آزمون نهاد در مجله تخصصی همه چی شو.

آزمون نهاد:

با سلام در این بخش از مجله تخصصی همه چی شو کلیه آزمون های نهاد و کنفرانس های آنلاین را براتون به بهترین شکل انجام خواهیم داد فقط کافیه به ما پیام دهید و به پشتیبان از طریق تلگرام یا واتساپ پیام دهید.به همین سادگی.

 

تولید محتوا و برندسازی شخصی

قطعاً تولید محتوا یکی از ابزارهایی است که می‌تواند به برندسازی شخصی کمک کند. اما برندسازی شخصی با تولید محتوا آغاز نمی‌شود. بنابراین اگر با هدف پرسونال برندینگ به سراغ درس‌های تولید محتوا آمده‌اید، پیشنهاد ما این است که ابتدا مطالعه‌ی درس‌های برندسازی را در اولویت قرار دهید. پس از این‌که مراحل مختلف برندسازی شخصی (مانند کشف و شناخت خود، کشف و شناخت محیط و تعریف برند) برایتان شفاف شد و از آن‌ها عبور کردید، برای ارتباط بهتر با مخاطبان‌تان به سراغ درس‌های تولید محتوا بیایید

هزینه تولید محتوا:

یکی از سوال‌های پرتکرار دوستان متممی این است که آیا متمم در زمینه‌ی هزینه تولید محتوا درس یا مطلبی منتشر نمی‌کند؟ ما برای طرح چنین بحثی دو مشکل داریم.مشکل اول این‌ که هزینه تولید محتوا در کشورمان مثل هر هزینه‌ ی دیگری دائماً تغییر می‌کند و نمی‌توان چیزی شبیه تعرفه برای آن استخراج کرد. دوم هم این‌ که هزینه تولید محتوا بسیار تابع کیفیت محتواست. چنان‌ که ما گاه برای یک مطلب صرفاً‌ در حدود یک تا دو ساعت زمان صرف کرده‌ ایم و هزینه‌ی دیگری (جز سربارهای تولید محتوا) متحمل نشده‌ایم. گاهی هم برای یک درس ساده با دو تا سه هزار کلمه، مجبور شده‌ ایم کتاب و مقاله خریداری کرده و چند میلیون تومان هزینه کنیم.

 

ترجمه و تایپ:

مطمئنا سفارش آنلاین ترجمه به ما در کاهش هزینه ترجمه بسیار کمک کرده است.با ارزیابی آزمون هایی که برای مترجمین برگزار میکند و همچنین بر اساس سوابق، رشته تحصیلی مترجمین، مدارک بین الملی زبان، نظرات مشتریان و … اقدام به دسته بندی مترجمین در سه سطح متون “عمومی”، “تخصصی” و “تخصصی ویژه” نموده است. البته زمان تحویل در سه حالت عادی، نیمه فوری  و فوری می باشد. لذا مشتریان گرامی می توانند بسته به تخصصی بودن سفارش و مهلتی که دارند اقدام به پرداخت وجه متناسب با نیاز خود نمایند.

استاندارد های قیمت گذاری ترجمه:

یک صفحه استاندارد حاوی 250 کلمه فایل مبدا می باشد.قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­ فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.در سفارش های فوری زمان تحویل نصف و هزینه 2 برابر می شود. البته برای رفاه حال شما حالت نیمه فوری نیز در ظر گرفته شده است. انجام سفارش ترجمه در زمان دلخواه شما نیز امکان پذیر است.

ترجمه فوری توجه داشته باشید هرچه حجم سفارش ترجمه شما (تعداد صفحات سفارش ترجمه شما) بالا برود، هزینه ترجمه شما به ازای هر صفحه پایین میاید.کلیه سفارش ها به صورت تایپ شده (word) به شما تحویل داده می شود.تمامی ترجمه ها به صورت تایپ شده تحویل داده می شوند و هزینه های قید شده به همراه تایپ می باشند.هزینه های اعلام شده بدون هزینه پرینت می باشد و هزینه پرینت جداگانه حساب می شود که صفحه ایی 50 تومان است.انجام ترجمه در هر زمان دلخواه شما با توجه به تفاوت در هزینه ترجمه، ممکن می باشد.حداقل تعداد کلمات برای سفارش 250 کلمه می باشد.

هزینه تهیه پاورپوینت:

تفاوت هزینه تهیه پاورپوینت ساده جهت ارائه به استاد تا پاورپوینت های پیشرفته جهت دفاع کارشناسی ارشد و دکتری مطمئنا به میزان تسلط علمی فردی که پاورپوینت را میسازد، مرتبط می باشد. اگر یک پاورپوینت زیبا،شکیل و حرفه ایی از یک متن ساده میخواهید، برای هر اسلاید 300 تومان کافی است ولی اگر از یک پایان نامه 400 صفحه ایی دکتری، یک پاور پوینت 50 اسلایده میخواهید، مطمئنا باید هزینه بیشتری بپردازید.

مهم نیست فایل مبدا شما چه باشد:

  • تهیه پاورپوینت از پایان نامه
  • تهیه پاورپوینت از مقاله
  • تهیه پاورپوینت از کتاب یا قسمتی از کتاب
  • تهیه پاورپوینت از فایل صوتی
  • تهیه پاورپوینت از فایل تصویری
  • تهیه پاورپوینت از صفحات سایت
پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.