معرفی ۵ سایت‌ برتر فریلنسری

2,165
4/5 - (17 امتیاز)

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری در مجله تخصصی همه چی شو.

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری:

برترین سایت‌های فریلنسر خارجی

1.Fiverr:

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری

این سایت پلتفرمی است که فریلنسرها را با صاحبان مشاغل که به دنبال خدمات در پروژه‌های مختلف دیجیتالی از جمله طراحی وب‌سایت، نوشتن محتوا و صداگذاری هستند، متصل می‌کند. این وب‌سایت مستقل روش ساده‌ای را برای تعامل فریلنسرها و صاحبان مشاغل با یکدیگر ارائه می‌دهد. توجه داشته باشید که در وب‌سایت، فریلنسرها فروشنده نامیده می‌شوند. صاحبان مشاغل خریداران هستند. به جای ارسال پیشنهادات، فروشندگان می‌توانند به صورت رایگان ثبت‌نام کنند، برنامه‌های خود را لیست کرده و قیمت خود را تعیین کنند. در همین حال خریداران می‌توانند به سادگی دسته‌های مختلف را برای خرید مرور کنند. بسته به سطح فروشنده هر فریلنسر، برداشتن درآمد آن‌ها تا ۱۴ روز طول می‌کشد. گزینه‌های متعددی برای برداشتن پرداخت‌ها وجود دارد که می‌توان به کارت بانکی، PayPal و انتقال وجه اشاره کرد.

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری در مجله تخصصی همه چی شو.

2.UPWORK:

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری

Upwork یک وب‌سایت مستقل است که مشتریان و مترجمان آزاد از سراسر جهان را به هم متصل می‌کند. این سایت طیف گسترده‌ای از دسته‌ها، طراحی وب و توسعه نرم‌افزار تا خدمات و حسابداری به مشتریان را ارائه می‌دهد. مشتریان و فریلنسرها راه‌های متعددی برای برقراری ارتباط دارند. مشتریان می‌توانند پست ارسال شغل و استخدام استعدادها یا خرید خدمات از پیش تعیین شده از فهرست پروژه را انتخاب کنند. به طور مشابه فریلنسرها می‌توانند به صفحه کار دسترسی داشته باشند و خدمات فروش را ارائه دهند.

برای شروع کار فریلنسر با Upwork ، با ایجاد پروفایل شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که جزئیات مربوط به خود ، تخصص و تجربه کاری خود را درج کنید. Upwork مقیاس کشویی دارد، به این معنی که هرچه بیشتر کار کنید، پول کمتری پرداخت می‌کنید. به عنوان مثال هزینه کمیسیون از ۲۰ درصد برای اولین قبض ۵۰۰ دلاری شروع می‌شود و با دریافت پول بیشتر به تدریج کاهش می‌یابد. چندین گزینه برای برداشت وجود دارد که از بین آن‌ها می‌توان به انتقال مستقیم، PayPal و انتقال سیم اشاره کرد.

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری در مجله تخصصی همه چی شو.

3.Toptal:

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری

Toptal یک وب‌سایت مستقل است که متخصصان حرفه ای را به شرکت‌ها متصل می‌کند. از توسعه دهندگان وب و طراحان وب گرفته تا مشاوران مالی و مدیران محصول. درخواست برای Toptal به عنوان یک فریلنس مستلزم گذراندن پنج مرحله از فرآیند ارزیابی است. از ارزیابی جامع تا ارزیابی پروژه. این فرآیند تضمین می‌کند که تنها ۳ درصد از برترین‌ها به پلتفرم برسند.

پس از گذراندن تمام مراحل، به آگهی‌های شغلی مختلف مشتریان و شرکت‌های برتر مانند Motorola و Airbnb دسترسی خواهید داشت. با این حال عدم موفقیت در آزمون، روند درخواست شما را تا چند ماه متوقف می‌کند. Toptal یک سرویس اختصاصی برای پیگیری زمان و صورتحساب به نام TopTracker دارد. با استفاده از این سرویس، فریلنسرها کل قیمت ارائه شده را دریافت می‌کنند و پرداخت‌ها را از طریق Payoneer ، Paypal یا انتقال مستقیم بانکی محلی دریافت می‌کنند.

پست های مرتبط

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری در مجله تخصصی همه چی شو.

4.Freelancer:

فریلنسر دات کام (Freenlancer.com)، یک بازار بین المللی آنلاین است که از طریق آن، کارفرمایان می توانند عناوین شغلی مورد نیازشان را در سایت اعلام کرده تا فریلنسرهایی که از سرتاسر دنیا در این سایت عضو هستند، بسته به علاقه و توامندیشان، بر روی درخواست مورد نظر شروع به کار کنند. هر فریلنسر می تواند مبلغی را برای انجام کار مورد نظر، پیشنهاد بدهد.

اول مشخص کنید در چه فیلدی خیلی خوب هستید. سپس بصورت رایگان در سایت، اکانت بسازید. لیستی از توانمندی هایتان بسازید و در پروفایلتان بگذارید. هر چه توانمندی بیشتری داشته باشید احتمال کسب در آمدتان بالاتر می رود. پروفایلتان را کامل کنید. این نکته بسیار مهم است که یک پروفایل خوب و قابل ارائه داشته باشید. راجع به شخصیتتان بنویسید. رزومه کامل را قرار دهید، نمونه کارهای خوبتان را ارائه دهید. همه این موارد دیگران را ترغیب می کند شما را برای کار مورد نظرشان استخدام کنند. بر روی سایت قرار می گیرد. کاری که دوست دارید را انتخاب کنید و با سر زدن روزانه به صفحات Jobs و یا Contest درآمد داشتن از این مرحله شروع میشود: پیدا کردن پروژه های مرتبط و پیشنهاد دادن. پروژه های متفاوتی هر روز بر روی سایت قرار می گیرد. کاری که دوست دارید را انتخاب کنید و با سر زدن روزانه به صفحات Jobs و یا Contest به دنبال پروژه مورد نظرتان بگردید.

در صفحه Job حدود ۷۵۰ مجموعه متفاوت از پیشنهادات شغلی وجود دارد. در این صفحه لیستی از پروژه هایی که در دسترس هستند را می بینید که می توانید بر روی آنها پیشنهاد بگذارید. در صفحه Contest شما فقط ورودتان را به رقابت مورد نظر را ثبت می کنید.
قبل از شروع کار با کارفرما، مواردی مثل محدودیت های پروژه، ددلاین و قیمت را چک و توافق کنید. سایت فری لنسر دات کام، امکانی به نام milestone payment دارد که از این طریق، کارفرما یک درصدی از مبلغ کلی پروژه را بعنوان ودیعه پرداخت می کند. این ودیعه در اختیار سایت باقی می ماند تا زمانی که پروژه تحویل داده شود. در اتمام کار، پرداخت شما انجام می گیرد. مبلغ توافق شده به اکانت شما واریز می شود. شما باید یکی از روشهای انتقال وجه موجود در Freelancer.com را برای نقد کردن وجه دریافتی انتخاب کنید. این روشها شامل حساب بانکی محلی، Debit Card، Wire Transfer، Skrill و همچنین حساب PayPal می باشد.

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری در مجله تخصصی همه چی شو.

5.latium:

پلتفرم Freelancing Latium به کاربران این امکان را می دهد که برای ارزهای دیجیتال کار و استخدام کنند. کارگران فریلنسر می‌توانند برای پروژه‌ها مناقصه‌های مستقیم ارائه دهند، در حالی که برای کسب درآمد سریع، روی ریزکارهای Instant Hire نیز کار می‌کنند. کارفرمایان می توانند پروژه ها را پست کنند، پیشنهادات را بپذیرند و هزاران فریلنسر را به راحتی و کارآمد مدیریت کنند. کاربران در  لاتیوم می توانند با ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، اتریوم و توکن دیجیتال لاتیوم به همراه توانایی برداشت فوری درآمدشان، حقوق دریافت کنند. ارز دیجیتال دسترسی به بازارهایی را که قبلاً تنها با استفاده از ارزهای فیات غیرقابل دسترس بودند، باز می کند.

معرفی 5 سایت برتر فریلنسری

Latium سیستم هویت دیجیتال Proof Of Human را ایجاد کرده است، یک سیستم شناسایی کاربر اختصاصی، که ترکیبی از تشخیص چهره و ضبط هویت است تا اطمینان حاصل شود که هر کاربر منحصر به فرد است و مجموعه داده های ما قابل اعتماد است. همه کاربران همچنین با یک امتیاز درصد تأیید همراه هستند که راهی برای نمایش کیفیت کار آنها در طول عمر حساب آنها فراهم می کند.

پلتفرم Latium همچنین میزبان چندین ویژگی دیگر مانند تبادل داخلی Latium، انتقال کاربر به کاربر، پاداش سپرده و کارت سکه است. گسترده و منحصر به فرد، لاتیوم راه حلی فراگیر برای هر نیاز فریلنسری است.

معرفی 5 سایت‌ برتر فریلنسری در مجله تخصصی همه چی شو.

نقد کردن وجه و تبدیل آن به ریال:

با توجه به تحریم‌ها امکان نقد کردن درآمد به صورت مستقیم وجود ندارد. بنابرین نیاز است که از سایت‌های واسطی مثل سایته های واسط ایرانیکارت و… استفاده کنید. برای این کار نیاز است که وجه را از حساب پی‌پال خود به حساب پی‌پال سایت واسط منتقل کنید و معادل ریالی آن را دریافت کنید. البته پس از ثبت‌نام و پیش از هر اقدامی از معتبر بودن سایت اطمینان حاصل کنید و از پشتیبانی آن مشاوره‌های لازم را بگیرید.

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.