نمادهای سایت

نماد درگاه پرداخت:

آیدی پی متعلق به شرکت وب کاران ایمن است. شرکتی خلاق در زمینه خدمات پرداخت که از شهریور ماه 1387 آغاز به کار کرده است. آیدی پی که با مجوز رسمی شاپرک بانک مرکزی فعالیت می کند، می کوشد با ارائه راهکارهای جدید پرداخت در حوزه آنلاین خدمات با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه بدهد.

 

about-idpay

مهمترین خدمات آیدی پی عبارتند از:

1. کیف پول الکترونیکیبا یک بار شارژ کیف پول آیدی پی می توانید انواع خدمات پرداخت قبض، خرید شارژ سیم کارت، خرید بسته های اینترنت، پرداخت کرایه تاکسی و خرید بلیط مترو را بدون ورود به درگاه بانکی و رمز دوم و به آسان ترین حالت ممکن انجام بدهید

2. درگاه پرداخت شخصیبا آیدی پی می توانید به راحتی یک درگاه پرداخت شخصی برای امور مالی خود بسازید و بجای ارسال شماره کارت، شماره حساب یا شماره شبا آدرس آیدی پی خود را برای کسانی که قصد پرداخت مبلغی به شما دارند را ارسال کنید و تا سقف 50 میلیون تومان پول جابجا کنید.
نمونه آدرس آیدی پی: IDPay.ir/mostafa

3. درگاه پرداخت برای کسب و کارشبیه به درگاه شخصی شما می توانید برای کسب و کار خود نیز درگاه پرداخت بسازید و آدرس آن را به مشتریان خود ارسال کنید.
نمونه آدرس آیدی پی: IDPay.ir/webkaran

4. درگاه پرداخت فروشگاه اینترنتی (وب سرویس)با توجه به روند پیچیده و زمان بر اخذ درگاه بانکی، شما می توانید در سریع ترین زمان با استفاده از وب سرویس آیدی پی درگاه پرداخت وب سایت و یا اپلیکیشن خود را راه اندازی کنید.

5. فروشگاه ساز آیدی پیاگر کالا یا خدمتی برای فروش دارید یا اگر فروشگاهی در اینستاگرام دارید با استفاده از آیدی پی می توانید فروشگاه اینترنتی خود را بصورت رایگان و در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد کنید و برای هر کالا لینک مستقیم پرداخت بسازید.
نمونه آدرس فروشگاه: IDPay.ir/webkaran/shop

6. جابجایی پول تا 50 میلیون توماناز طریق درگاه پرداخت آیدی پی می توانید تا 50 میلیون تومان برای کسی که درگاه آیدی پی خود را فعال کرده است واریز وجه کنید و یا تا 50 میلیون تومان از طریق درگاه آیدی پی پول دریافت کنید.

7. ساخت لینک پرداخت (فاکتور پیامکی)با این قابلیت می توانید یک پیامک حاوی اطلاعات پرداخت که شامل لینک پرداخت مستقیم نیز است را با مبلغ دلخواه بسازید و آن را با هدف های مختلف و برای افراد مد نظرتان از طریق پیامک ارسال کنید.

8. ساخت کمپین جمع آوری وجوهبرای امور خیریه و یا حمایت از جریان های اجتماعی و … می توانید یک کمپین بسازید و مردم با مراجعه به آن صفحه وجه مورد نظر خود جهت کمک واریز کنند و از تعداد و مبلغ کمک های دیگران نیز با خبر شوند.
نمونه آدرس کمپین: IDPay.ir/KahrizakCharity/campaign

 

لینک اعتماد ایدی پی

 

نماد اینماد:

اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) نشانه‌ایست که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به کسب‌وکارهای مجازی ارائه می‌شود. در اصل باعث اعتماد بیشتر کاربران در استفاده از سایت شما می‌شود. یکی از عوامل مهم تجارت الکترونیک، ایجاد اعتماد بین کاربران می‌باشد.

انواع مختلف اینماد

نماد اعتماد موقت

بعد از بارگذاری مدارک لازم در سایت اینماد و احراز مالکیت سایت از طریق کدی که سایت اینماد در اختیار صاحب سایت قرار می دهد و تائید اولیه به صاحب سایت گواهی نماد اعتماد موقت داده می شود که بدون ستاره است و به مدت مشخصی اعتبار دارد.

نماد اعتماد یک ستاره

بعد از بررسی کامل سایت و دارا بودن تمام شرایط مورد نیاز سامانه تجارت الکترونیک اعم از مجاز بودن محصولات، غیر شرعی نبودن تصاویر سایت، دارا بودن صفحاتی در مورد مکان فروشگاه و اطلاعتت تماس به سایت نماد اعتماد یک ستاره داده می شود.

نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره

نماد اعتماد دو ستاره بالاترین درجه اعتماد خرید اینترنتی برای کسب‌وکارهای آنلاین می‌باشد. تعداد ستاره‌های بالاتر نشان دهنده سطح بالاتر اعتماد و کیفیت بهتر عملکرد وب‌سایت است. نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره در حال حاضر بالاترین درجه قابل اعطا از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در ایران است.

برای تهیه نماد اعتماد دوستاره چک لیستی از سمت اینماد ارائه می‌شود که باید تکمیل گردد، که لازمه آن داشتن گواهینامه امنیتی SSL می‌باشد.

تفاوت انواع اینماد در چیست؟ می‌توان گفت تنها تفاوت نماد تک ستاره و دو ستاره داشتن گواهینامه SSL است. نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره یعنی نه تنها وب‌سایت شما معتبر است، بلکه از لحاظ امنیتی هم در سطح بسیار بالایی است.

 

جایگاه تبلیغاتی