درآمد دلاری با نوشتن

1,274
4.8/5 - (5 امتیاز)

درآمد دلاری با نوشتن در مجله تخصصی همه چی شو.

درآمد دلاری با نوشتن:

درآمد دلاری از نوشتن برای مجله‌های خارجی دو ابزار مهم نیاز دارد: 

رزومه‌ی قابل توجه، دسترسی به منابع دست اول و دانش کافی از زبان انگلیسی.

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید متوسط درآمد دلاری نویسنده‌های فریلنسر که برای مجلات خارجی کار می‌کنند، برای هر نوشته گاهی تا ۵۰۰ دلار هم می‌رسد. این میزان کسب درآمد از نویسندگی در دنیای فریلنسری بسیار قابل توجه است و می‌توان روی آن حساب ویژه‌ای باز کرد.

1. AARP:

مجله AARP  فقط برای رده‌سنی خاصب منتشر می‌شود؛ افراد ۵۰ سال به بالا. این مجله یکی از بیشترین نرخ‌های محبوبیت بین شهروندان آمریکایی را داراست. در حال حاضر بیش از ۳۵ میلیون نفر آمریکایی، اشتراک این مجله را خریداری کرده‌اند. مطالب این مجله بیشتر در رابطه با موضوعاتی از قبیل اخبار روزمره، سلامت و تناسب اندام، غذا، مسافرت و مسائلی از این دست است. برای کسب درآمد دلاری از طریق این مجله و ایجاد یک قرارداد همکاری، به سایت این مجله رجوع کنید.

2. The Atlantic:

برای فعالیت در مجله آتلانتیک به عنوان یک نویسنده فریلنسر، باید با موضوعات مهمی از قبیل تحلیل مسائل سیاسی، کسب‌وکار، فرهنگ، فناوری، اخبار بین‌المللی و هنری آشنا باشید. مجله The Atlantic همیشه از همکاری با نویسندگان فریلنسر استقبال می‌کند و فرصتی برای تقویت مهارت‌های نویسندگی فریلنسرها به شمار می‌رود. برای شروع کار با مجله The Atlantic کافی است که وارد سایت آن‌ها شوید و پس از مطالعه قوانین و مقررات، برای همکاری ایمیل بزنید. حقوق در نظر گرفته‌شده برای نویسندگان فریلنسری که می‌خواهند با این مجله همکاری کنند، چیزی برابر با ۱۵۰ تا ۱۶۰۰ دلار برای هر نوشته در ماه، با توجه به میزان مهارت‌های نویسنده است.

3. Discover:

دنبال مجله‌ای می‌گردید که بیشترین نرخ دستمزد را برای نویسنده‌ها در نظر دارد؟ به Discover Magazine سر بزنید. این مجله حقوق قابل توجهی را برای نویسندگانش در نظر می‌گیرد. در Discover برای هر کلمه، ۱ دلار در نظر گرفته است تا با نگارش ۱۵۰۰ کلمه برای هر مطلب، ۱۵۰۰ دلار نصیب نویسنده فریلنسر شود. مطالب این مجله مبتنی بر موضوعاتی از قبیل تحقیقات پزشکی، فناوری، علم فیزیک، سفرهای دریایی و حتی تاریخ‌پژوهی است. البته ناگفته نماند که شما به عنوان یک نویسنده فریلنسر باید مطالب مورد نظر این مجله را با زبانی ساده برای مخاطبان بنویسید. البته، این یک ویژگی خوب است چون دیگر لازم نیست برای فعالیت در این مجله، مدرک تخصصی و دانشگاهی ارائه دهید.

4. Family Circle:

مجموعه Family Circle امکان تولید محتوا و کسب درآمد دلاری از مجله را با نگارش مطالبی در حوزه خانواده و کودکان فراهم کرده است. این مجله بیش از ۴.۲ میلیون مخاطب دارد و یکی از محبوب‌ترین مطبوعات حاصل حاضر دنیاست. جالب است بدانید که در صورت قبول همکاری، نویسندگان فریلنسر می‌توانند بابت هر یک کلمه‌ای که می‌نویسند، یک دلار دریافت کنند. برای کسب موفقیت در حوزه نویسندگی برای این مجله کافی است بدانید، چه موضوعاتی می‌تواند برای خانواده‌ها، کودکان و والدینشان مناسب، جذاب و خواندنی باشد. برای همکاری و کسب درآمد دلاری از مجله Family Circle به سایت آن مراجعه کنید.

5. Forbes:

مجله Forbes از جمله مطبوعات مطرح جهان است و کمتر نویسنده فریلنسری پیدا می‌شود که نام این مجله را نشنیده یا مطالب آن را نخوانده باشد. مطالب این مجله بیشتر در حوزه‌های کسب‌وکار، اقتصاد، کارآفرینی، نوآوری و مسائل انگیزشی است و با در نظر داشتن آن‌ها می‌توان در صورت قبول همکاری، به درآمد دلاری از مجله Forbes دست یافت. این مجله هم سیاستی مانند اکثر مطبوعات دیگر را در پیش گرفته است و حداقل یک دلار بابت هر کلمه به نویسندگان فریلنسر پرداخت می‌کند. برای اطلاع بیشتر از جزئیات این مجله و ایجاد همکاری با آن می‌توانید به سایت مجله Forbes مراجعه کنید.

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.