کسب درآمد از سایت پارسکدرز

2,408
5/5 - (1 امتیاز)

کسب درآمد از سایت پارسکدرز در مجله تخصصی همه چی شو.

کسب درآمد از سایت پارسکدرز:

سایت پارسکدرز

به عنوان “اولین بازار کار آنلاین ایران” را به خود اختصاص داده است، چرا که بیشتر از 11 سال است که از آغاز فعالیت این سایت می گذرد. روش کار پارسکدرز بر مبنای ” گروگذاری وجه مالی طرفین” است به این صورت که مبلغی از طرف کارفرما در گرو سایت قرار می گیرد و این تضمینی برای فریلنسر است که در صورت انجام صحیح پروژه حتما مبلغ را دریافت می کند.پارسکدرز رابط تقاضا و اجرا هست. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد.

رابط کاربری پارسکدرز بسیار کارپسند و آسان طراحی شده است. عضویت در آن رایگان و کارمزد سایت 8 تا 10 درصد در نظر گرفته شده است، در ضمن برای ارتقای عضویت در سایت نیز باید هزینه ای پرداخت شود.در حال حاضر سی هزار پروژه ی موفق در پارسکدرز به انجام رسیده و 105 هزار متخصص نیز در آن فعالیت می کنند که جامعه آماری قابل توجهی است. طراحی وب، برنامه نویسی به تمامی زبان ها، گرافیک دوبعدی و سه بعدی،‌ تولید محتوا، بهینه سازی و سئو،‌ تایپ، ترجمه و ویرایش و حتی حوزه ی آموزش و رفع اشکال درسی همگی در پارسکدرز انجام می شوند.

کارهایی از قبیل:

تایپ

ترجمه و ویرایش

طراحی وب

پست های مرتبط

برنامه نویسی

گرافیک

Seo

آموزشی( کمک درسی و رفع اشکال)

سولات متدوال:

پرداخت من به مجری چگونه است؟

پس از آنکه شما پیشنهاد قیمتی را پذیرفتید، می‌بایست مبلغ پیشنهاد را از طریق واریز به حساب سایت یا پرداخت آنلاین در سایت گروگذاری نمایید. گروگذاری به معنی به امانت سپردن وجه در پارسکدرز تا زمان تکمیل پروژه است. تنها بعد از اینکه شما پروژه خود را تحویل گرفتید و آن را تایید نمودید وجه گروگذاری شده به حساب مجری واریز خواهد شد. این روش انجام شدن کار به بهترین شکل توسط مجری را تضمین می کند.در صورت عدم تحویل حاصل کار توسط مجری وجه به حساب کاربری شما باز می گردد.با گروگذاری وجه امنیت مالی شما و همچنین مجری تضمین خواهد شد. شما در صورت دریافت حاصل کار وجه را به مجری پرداخت می کنید و مجری در ازای انجام صحیح کار وجه را دریافت خواهد کرد.

سایت پارسکدرز در مجله تخصصی همه چی شو.

سایت پارسکدرز

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.