سایت تخصصی همه چی شو

98
به این پست امتیاز دهید post

سایت تخصصی همه چی شو و ماهیت سایت های کلیکی.

سایت تخصصی همه چی شو:

همان طور که گفت شد سایت های کلیکی برای انجام فعالیت به خصوص روی وبسایت پول می دهند.مثلاً به کاربران به ازای کلیک (به همین دلیل است که به این سایت ها کلیکی گفته می شود.)یا مشاهده تبلیغ، انجام خرید و غیره با نرخ های مختلفی دستمزد پرداخت می کنند.این سایت ها برای کسب درآمد در خانه بسیار وسوسه انگیز به نظر می رسند.مخوصوصاً که بسیاری سایت کلیکی خارجی نیز وجود دارند که می توان از آن ها درآمد دلاری کسب کرد.بیشتر افرادی که با این سایت ها به منظور کسب درآمد دلاری کار کرده اند،در نهایت تجربه ی غیر منتظره ای داشته اند. وبسایت های PTC معمولاً واقعی نیستند و صرفاً افراد را فریب داده و وقت آن ها را هدر می دهند.این سایت ها به کاربران خود قول درآمد قابل توجه می دهند، اما در نهایت پرداختی توسط آن ها انجام نمی شود.اما همچنان تعداد انگشت شماری از این نوع سایت وجود دارندکه واقعی هستند.افرادی که علاقه به کسب درآمد دلاری از این سایت ها دارند، باید بتوانند سایت های معتبر را از کلاهبردار تشخیص دهند. در ادامه راهکار هایی برای این کار ارائه می شوند.ما در این مجله به کاربران سایت هایی پیشنهاد می کنیم که دریافتی دارند و اسکم نیستند.ما هر هفته آپدیت می کنیم و سایت های کلیکی را معرفی می کنیم.

برای ادامه مقاله کلیک کنید.

این نوع سایتها از نظر فعالیت به دسته های مختلفی تقسیم می‌شوند مثل:

PTC یا Paid To Click

یعنی پرداخت به ازای کلیک بر روی آگهی ها

GPT یا Get Paid To

یعنی پرداخت بابت انجام کاری است. این کار می تواند تکمیل نظرسنجی ها، ثبت نام در وب سایت ها، خرید آنلاین، حتی بازی کردن و… باشد.

PTR یا Paid To Read

یعنی پرداخت بابت خواندن که شما می توانید با مشاهده و خواندن ایمیل های تبلیغاتی درآمد کسب کنید.

کسب درآمد به این روش خیلی کم است، تقریباً روزی 100 تا 200 تومان که اصلاً به صرفه نیست.حالا واسه درآمد بیشتر شما باید تا حد ممکن زیر مجموعه بگیرید تا از درآمد آنها هم سودی به شما برسد تا اینکه درآمدی تقریباً مناسب داشته باشید.

سایت های کلیکی:(معرفی و انواع روش های درآمدزایی) در مجله تخصصی همه چی شو.

انواع زیرمجموعه در سایتهای کلیکی:

سایتهای کلیکی بیشترشان 2 نوع زیرمجموعه دارند: اجاره‌ای و مستقیم.

1. زیرمجموعه های مستقیم:

این زیرمجموعه ها زیر یا با لینک شما در سایت ثبت نام کرده اند و یا شما آنها را از سایت خریده اید که پیشنهاد میکنم از سایت ها چیزی نخرید و با لینک خود دیگران را دعوت کنید و آنها را زیرمجموعه خود کنید.این زیرمجموعه ها ابدی و تا وقتی که سایت به فعالیت خودش ادامه دهد هستند و همیشه برای شما در دسترس هستند و از کلیک های انها به شما نیز پول میرسد.هرچه زیرمجموعه هایتان بیشتر باشد درآمد شما هم بیشتر میشود و درصد سودی که از زیرمجموعه ها می گیرید در هر سایتی متفاوت است.

2. زیرمجموعه اجاره ای:

این دسته از زیرمجموعه ها را باید از خود سایت اجاره کنیم.قطعا بین کاربران یک سایت کلیکی افرادی هستند که نتوانند لینک های زیرمجموعه گیری خود را پخش کنند به همین دلیل این سایت ها این قابلیت را دارند.تجربه ای که من دارم: در سایت هایی که قابلیت اجاره زیرمجموعه ندارند فعالیت نکنید.این زیرمجموعه ها هم به ازای هر کلیک به شما درآمد می رسانند اما باید آنها را در زمان معینی تمدید کنید.اگر نمی توانید لینک خود را تبلیغ کنید، می توانید با حدود 1 ماه فعالیت به تنهای در سایت به حداقل مبلغ برای اجاره زیرمجموعه دستیابید و برای خود زیرمجموعه اجاره کنید.

برای ادامه مقاله کلیک کنید.

انواع روشهای درآمدزایی در سایت های کلیکی:

سایتهای کلیکی هر روز در حال اضافه کردن روش های درآمدزایی جدیدی هستند که معروف ترین آنها را در اینجا توضیح داده‌ام.برخی از سایتها از یک روش استفاده می کنند و برخی هم از چند نوع روش

کلیک کردن:

شما می توانید با کلیک کردن بر روی تبلیغاتی که در این سایتها قرار دارند به کسب درآمد بپردازید که تعدادشون در هر سایت کلیکی متفاوت است.

سورف:

 این روش هم به این صورت است که شما با مشاهده سایت های دیگر کسب درآمد داشته باشید که این کار با توجه به سایت کلیکی مورد نظر می توانید دستی یا خودکار انجام شود.

مینی جاب:

این روش به معنی انجام کار کوچک است که این کار می تواند:ثبت نام، شرکت در نظرسنجی، نصب نرم افزار، خواندن ایمیل و… باشد. درآمدی که از این روش به دست می‌آید از کلیک کردن و سورف معمولاً بیشتر است.

برای ادامه مقاله کلیک کنید.

مزایای سایت های کلیکی:

  • زمان کمی برای فعالیت نیاز دارند.
  • تجهیزات و سرمایه اولیه نیازی ندارند.
  • بسیار راحت هستند و از مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید فعالیت کنید.
  • قابلیت زیرمجموعه گیری و دریافت پورسانت

معایب:

  • درآمد کم
  • کلاهبرداری های زیاد
پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.