روش تبدیل ویدیو به فایل صوتی

116
به این پست امتیاز دهید post

 

روش تبدیل ویدیو به فایل صوتی در مجله تخصصی همه چی شو.

 

۱- از طریق سایت های آنلاین رایگان: 

این روش برای زمانی مناسب است که حجم فایل شما اندک است یا اینکه سرعت اینترنتتان برای بارگزاری و دانلود از سایت مورد نظر بالاست یا اینکه فقط برای یکی دو فایل می خواهید این کار را انجام دهید.

۲ سایت عالی برای این کار معرفی می کنیم. سرعت پردازش و بارگزاری بالایی دارند و کاملا رایگان! این روش آنلاین هم در گوشی موبایل هم در کامپیوتر به راحتی قابل انجام است. در هر دو روش می توانید حتی فایل های تان را بصورت گروهی داخل این سایت ها بکشید تا فرآیند تبدیل انجام شود.

از طریق سایت فری کانورت

کافی ست مانند تصویر ابتدا فایل خود را با کلیک روی دکمه آبی رنگ وسط صفحه (Choose Files) انتخاب کنید و صبر کنید تا فایل بارگزاری شود.

استفاده از سایت دوم

سپس گزینه Convert را کلیک کنید. بعد از پایان کار فایل هم دکمه دانلود را فشار دهید. (دقت کنید اگر می خواهید تنظیماتی مانند اندازه، کیفیت خروجی صدا و … را تغییر دهید میتوانید از گزینه های اضافی موجود استفاده کنید. اگر هم به تنظیمات پییشرفته نیازی ندارید این قسمت را نادیده بگیرید.)

استفاده از سایت دوم 1

به همین راحتی!

روش تبدیل ویدیو به فایل صوتی در مجله تخصصی همه چی شو.

۲- از طریق کامپیوتر/لپتاپ:

 در این روش می توانید از یک نرم افزار ساده کمک بگیرید تا این کار را برایتان انجام دهد. همچنین روش بدون نصب هیچ نرم افزاری را نیز توضیح داده ایم.

۲- با کمک کامپیوتر/لپتاپ
از طریق نرم افزار Wondershare (سبک ترین و سریع ترین نرم افزار موجود)

از اینجا دانلود کنید و سپس نصب نمایید. کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده است و هر فرمتی را می توانید به فرمت دیگر تبدیل کنید. کافی ست ویدیو یا هر فایل دیگر خود را به داخل نرم افزار بکشید یا آن را با کلیک روی دکمه وسط نرم افزار Add کنید.

مرحله اول نرم افزار

سپس با کلیک روی گزینه چرخ دنده (شماره ۲ تصویر)  آن را به هر فرمتی که دوست دارید تبدیل نمایید (شماره ۳ تصویر). در اینجا می توانید کیفیت فایل خروجی را تنظیم کنید یا بدون دستکاری روی گزینه Same as source (شماره ۴ تصویر) کلیک کنید و بعد هم Start را بزنید.

مرحله دوم نرم افزار

به همین راحتی! ضمنا فایل تبدیل شده خود را با کلیک روی آیکون پوشه (شماره ۶ تصویر) در پایین نرم افزار پیدا می کنید.

بدون نصب نرم افزار در ویندوز

با کمک ویندوز مدیاپلیر (در همه ویندوزها شدنی ست):  ویدیوی مدنظر را با ویندوز مدیاپلیر (Windows Media Player) یا همان پخش کننده فایل های تصویری ویندوز باز کنید (Play کنید). سپس از بالا سمت چپ گزینه File و Save as و بعد هم فرمت mp4 را انتخاب نمایید. تا تبدیل انجام شود:

روش تبدیل ویدیو به فایل صوتی

روش تبدیل ویدیو به فایل صوتی در مجله تخصصی همه چی شو.

۳- از طریق گوشی موبایل: 

فرقی نمی کند اندروید یا آیفون باشد. از یک اپلیکیشن ساده برای تبدیل می توانید استفاده کنید اما چون قدرت پردازشی موبایل  کمتر از دو روش بالاست پردازش کمی طول می کشد. همه اپلیکیشن های موجود برای این کار هم امتیاز بسیار پایینی از کاربران دریافت کرده اند و به همین دلیل توصیه نمی شود ولی ما آن را توضیح می دهیم.

در گوشی اندروید

کار کردن با این اپلیکیشن بسیار راحت است. بعد از نصب آن را باز کنید و فایل خود را در گوشی پیدا کرده و انتخاب نمایید. سپس به هر فرمتی که مایل هستید تبدیل کنید (برای تبدیل به صوت گزینه mp3 را انتخاب کنید):

روش تبدیل ویدیو به فایل صوتی

در گوشی آیفون

آن را نصب کنید و باز نمایید. ازداخل خود برنامه فایل مدنظرتان را انتخاب کنید و سپس آن را تبدیل نمایید. این برنامه در حال حاضر بهترین برنامه رایگان آیفون برای تبدیل است (برای تبدیل به صوت گزینه mp3 را انتخاب کنید):

روش تبدیل ویدیو به فایل صوتی

نکته کاربردی: اگر فایل صوت خروجی شما در هر کدام از روشهای بالا زیاد شد، می توانید بدون کاهش کیفیت حجم آن را نصف یا کمتر کنید. کافی ست در این وبسایت آن را بارگزاری کنید. (از Select File فایل صوتی خود را انتخاب کنید و دکمه Upload File & Compress را کلیک کنید

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.