دوره کسب درآمد دلاری پرینت آن دیمند

25
4.7/5 - (8 امتیاز)

دوره کسب درآمد دلاری پرینت آن دیمند در مجله تخصصی همه چی شو.

دوره کسب درآمد دلاری پرینت آن دیمند:

یکی از تخصصی ترین شیوه های دراپ شیپینگ که به دلیل ایجاد ارزش افزوده در محصول، به بهترین روش دراپ شپینگ تبدیل شده است پرینت آن دیمند یا همان پاد (POD) می باشد.

یک روش کسب درآمد دلاری چاپ بر اساس تقاضا که دارای مزایای زیر هست:

کسب درآمد دلاری:

در این روش شما می توانید به صورت دلاری کسب درآمد کنید کسب درآمد حداقل 1000 دلار در ماه برای کسی که در ایران زندگی میکنه و به ریال خرج میکنه و 6 الی 7 برابر حقوق وزارت کاری میشه اونم با سه الی چهار ساعت زمان گذاشتن به سادگی میتوانید حداقل 1000 دلار کسب درامد کنید فقط کافیه پیگیر باشین و کار کنید.

محصول انحصاری خود را بفروشید:

دنیای پرینت آن دیمند و شرکت های ارائه دهنده خدمات در این زمینه به شما این امکان را می دهند که با طراحی محصولات خام مانند انواع تاپ، تیشرت، هودی، فنجان، بشقاب، تابلو، قاب موبایل و … بتوانید محصولات انحصاری خود را بسازید و با سود دلخواه به فروش برسانید.

برند خودتان را بسازید:

امکان تولید محصول با برند شما یکی دیگر از خدماتیست که شرکت های پرینت آن دیمند به دراپشیپر ها میدهند بدین ترتیب شما می توانید کالای انحصاری خود را با سود دلخواه و با برند خود به فروش برسانید!

این معجزه تجارت نوین بین المللی دراپ شپینگ و پرینت آن دیمند است!

خب در مرحله ی اول مفهوم این روش کسب درآمد دلاری آشنا شدیم .

روش کار دوره پرینت آن دیمند:

1.ساخت سایت فروشگاهی

(ثبت نام ساخت حساب دیزاین فروشگاه جذب ترافیک)

2.ساخت پنل حساب پرینت آن دیمند

(طراحی محصول و اتصال به فروشگاه و ثبت سفارش و ارسال سفارش و کسب درآمد اتوماتیک)

روش کار به این صورت است که اول یک سایت فروشگاهی میسازیم کاملا رایگان با ترافیک اتوماتیک و رایگان و در مرحله ی بعد به سایت پرینت آن دیمند مراجعه کنید و حساب کاربری میسازیم و طراحی محصولات خود را انجام میدهیم و سایت فروشگاه را وصل میکنیم به پنل طراحی محصولات و هر وقت کسی از محصولات ما را سفارش دهد و خرید کند سایت اتوماتیک ارسال محصولات را انجام می دهد و بعد از پرداخت توسط مشتری ما هم کسب درآمد میکنیم.

محاسبه سود کار پرینت آن دیمند:

(ﻗﯾﻣت ﺟﻧس ﺗو ﻣﻐﺎزﺗون) – (ﻗﯾﻣت ﺟﻧس ﺗوی ﺳﺎﯾت ﭘرﯾﻧت آن دیمند) = (ﺳود ﺷﻣﺎ)
( 32 ) – ( 12 )= (20)

نکته های دوره پرینت آن دیمند:

نقد کردن درآمد ارزی:

دوستان ایران جز سنگین ترین تحریم های مالی می باشد شما برای این کار باید پی پال داشته باشید در ویدیو های آموزشی توضیحات کامل داده ایم سایت های زیادی هستند که خدمات مالی پی پال را در ایران ارائه می دهند شما در مرحله ی اول اطلاعات مالی را ثبت نمیکنید و وقتی فروش شما آغاز شد و توانستید کسب درآمد کنید میتوانید پی پال را تهیه کنید و بخرید و سایت های زیادی هستند که پی پال را از حساب شما دریافت میکنند و پورسانت 5 تا 10 درصد میگیرند و بقیه ی درآمد را به حساب شما در ایران انتقال میدهند راهکار های زیادی هستند.

کسب درآمد اصولی و مستمر دلاری:

برای کسب درآمد دلاری مستمر طبق اصول و روش ما عمل کنید تا بتوانید براحتی کسب درآمد کنید فقط اینکه یکسری نکات که در دوره گفتیم را باید رعایت کنید از اینکه کدوم پلتفرمی را انتخاب کنید تا فروشگاه خود را بسازیم بصورت رایگان و کدوم تامین کننده را پیدا کنیم که محصولات را ارسال کنه همه ی اینها وقتی آسان می شود که بطور اتوماتیک انجام شود.

جایگاه تبلیغاتی

نظرات بسته شده است.