خرید ربات فارکس White Shark

42
به این پست امتیاز دهید download

خرید ربات فارکس White Shark در مجله تخصصی همه چی شو.

خرید ربات فارکس White Shark

✅ در واقع می تواند با قرار دادن سفارشات خرید و فروش در صورت برآورده شدن الزامات، از بازار پیشی بگیرد

✅ از یک فناوری پیشرفته برای سفارش دادن در زمان مناسب با مقدار مناسب استفاده می کند

♦️استفاده از مارتینگل و بالا بردن ریسک

♦️پیشنهاد حساب: ECN

♦️تایم فریم: H1

♦️ حداقل سپرده : 1000$

♦️ بهترین جفت ارزها:

EURUSD

💳 قیمت اصلی : 899$ دلار

🌐لینک فروشنده :

خرید ربات فارکس

اکسپرت فارکس و ربات تریدر چیست؟

EA یا Expert Advisor یا ربات معامله گر اتوماتیک یک اکسپرت یا اسکریپت برنامه نویسی شده است، که می تواند به طور خودکار معاملات بورسی  را بدون دخالت انسان انجام دهد و الگوهای معاملاتی را تجزیه و تحلیل کند. به طور کلی ،ربات های فارکس با استفاده از الگوریتم ها و دستورالعمل های از پیش تعیین شده، بازارهای مالی را تحلیل می کنند. همچنین میتوانید به کمک اکسپرت های فارکس استراتژی خود را تست کنید.

یک اسکپرت ادوایزر اغلب در پلتفرم های معاملاتی ارزی MetaTrader 4 (MT4) یا MetaTrader 5 (MT5) متاتریدر پیاده سازی می شوند. شما می توانید اکسپرت مورد نیاز خود را طراحی کنید یا از یک ربات الگوریتمی آماده استفاده کنید.

این ربات های معامله گر فارکس به زبان MQL (Meta Quotes Language) طراحی شده اند.

اکسپرت های فارکس به شما این امکان را می دهند تا روند معاملات را به طور جزئی یا کامل خودکار کنید. آنها از الگوریتم هایی تشکیل شده اند که می توانند اندیکاتور ها و پارامترهای زیادی را کنترل کرده و محاسبات پیچیده ای را برای پیدا کردن سیگنالهای معاملاتی انجام دهند.

سیگنال های معاملاتی مبتنی بر الگوریتم می توانند به صورت هشدار، یا برای ایجاد معامله استفاده شوند. Expert Advisors با استفاده از طیف وسیعی از انواع سفارشات می تواند موقعیت ها و ریسک را نیز مدیریت کند.

MetaTrader Expert Advisors الگوریتمی هستند که می توانند فرصت ها و سیگنال های معاملاتی را شناسایی کرده و معاملات را مدیریت کنند. آنها به تریدر ها اجازه می دهند تا معاملات را به پلتفرم  معاملاتی واگذار کنند. در این مقاله با ربات های بورس و نحوه ایجاد آنها در  MetaTrader 4  متاتریدر بیشتر آشنا خواهید شد.

نظرات بسته شده است.