همه چی شو

65
4/5 - (1 امتیاز)

معرفی بخش های ارزشو مجله تخصصی همه چی شو.

همه چی شو

در بخش ارزشو همه چی شو ما به مطالب جدید و بروز شده برای شما دوستان عزیز آماده میکنیم در یک دهه گذشته بیشترین سود و رشد چشمگیر ارز های دیجیتال را شاهد بودیم ارز های دیجیتال فلسفه ی خاص خود را دارد ولی من به شما دوستان عزیز یه یادآوری کنم که همین بیت کوین که شما امروز بالای یک میلیارد تومن قیمت دارد.

از دید بسیاری بیت کوین اولین ارز دیجیتال حقیقی یا رمز ارزی است که ایده آن سال ۲۰۰۸ در وایت‌پیپر بیت کوین منتشر و اولین سکه‌های آن در سال ۲۰۰۹ استخراج شد؛ هرچند پیش از بیت کوین نیز تلاش‌های زیادی برای ساخت یک ارز دیجیتال صورت گرفته بود الان بالای یک میلیارد تومن معامله می شود همه ی این ها باعث شد که یک بازار جدیدی درست شود و براحتی میشه گفت که این بازار میشه کسب درآمد دلاری داشت اما باید یاد بگیرید و آموزش ببینیند چه صرافی ها میتوانیم ما ایرانی ها فعالیت داشته باشیم و چه ارزهایی را باید تو سبد معاملاتی داشته باشیم با چه سرمایه ای میشه شروع کرد همه ی اینها را باید یاد بگیرید و آموزش ببینیند و ما برای شما تمام این نکات را در این قسمت قرار می دهیم فقط کفیه مجله همه چی شو را دنبال کنید.

ارز دیجیتال چیست:

ارز دیجیتال (Cryptocurrency) شکل خاصی از پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. بیشتر ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن از ویژگی‌های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از بلاک چین استفاده می‌کنند.

صرافی ارز دیجیتال:

صرافی ارز دیجیتال یا اکسچنج (Exchange) بستری است که در آن اشخاص می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را معامله و به ارز دیجیتال دیگر یا پول ملی تبدیل کنند. صرافی می‌تواند یک سایت باشد یا یک اپلیکیشن موبایل که روی تلفن همراه نصب می‌شود یا هر دو.با ثبت‌نام در یک صرافی ارز دیجیتال می‌توانید در قبال پول ملی یا ارز دیجیتال دیگر، ارز دیجیتال خریداری کنید یا ارز دیجیتال خود را در قبال پول ملی (مانند ریال) یا یک ارز دیجیتال دیگر به فروش برسانید.

مانند هر چیز دیگری، طبقه‌بندی صرافی‌های ارز دیجیتال هم نسبی است و با توجه به ویژگی‌های هر صرافی می‌توان آنها را در دسته بندی های مختلفی قرار داد اما از دیدگاه کلی به دو نوع

صرافی متمرکز

صرافی غیرمتمرکز

توکن چیست:

در بازار ارزهای دیجیتال، یک «توکن» (Token) ارز دیجیتالی است که بلاک چین مستقل خود را ندارد و روی شبکه‌های دیگر مانند اتریوم جابه‌جا می‌شود.بنابراین در بازار ارزهای دیجیتال مهم‌ترین چیزی که یک توکن را با «کوین» (Coin) متمایز می‌کند،‌ داشتن یا نداشتن بلاک چین مستقل است.

طبق این تعریف، یک کوین ارز دیجیتالی است که بلاک چین مستقل خود را دارد.

بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین، بیت کوین کش، کاردانو و صدها ارز دیجیتال دیگر که بلاک چین‌های اختصاصی خود را دارند در دسته‌بندی کوین‌ها جای می‌گیرند.

معرفی توکن های ارزهای دیجیتال برای ادامه مقاله کلیک کنید.

در کل مفاهیم پایه ارز دیجیتال را برای شما دوستان توضیح دادیم برای آشنایی و کسب درآمد اکادمی ما رو دنبال کنید.

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.