دستیار شو

5
به این پست امتیاز دهید post

دستیار شو درمجله تخصصی همه چی شو.

دستیار شو:

دستیار دانشجو

دستیار کسب و کار

1.دستیار دانشجو:

آزمون نهاد:

سایت آزمون نهاد رهبری به آدرس اینترنتی ecnahad.ir برای ارائه دروس مجازی دانشگاهی معارف، علوم سیاسی و اجتماعی ارائه گردیده است. نمره قبولی در هر آزمون 12 از 20 بوده، در صورت کسب نمره قبولی جلسه بعدی برای فرد باز می گردد. شرکت در آزمون نهاد کاملا رایگان بوده، اما برای شرکت مجدد در این آزمون بایستی هزینه پرداخت کرد. تعداد سوالات و هزینه آن قبل از شروع آزمون مشخص شده است.

سایت آزمون نهاد چیست:

سایت آزمون نهاد مختص دانشجویان دانشگاه‌ های سراسری، آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور و غیره می‌ باشد. به طوری که تمام دانشجویان ترم‌ های مختلف باید برخی از واحد های درسی خود را در این سایت بگیرند. این درس‌ ها می‌ توانند دروس معارف اسلامی، قرآن، انقلاب، وصایای امام و غیره باشند که در تمامی دانشگاه‌ ها به دانشجویان مختلف ارائه می‌ شوند. سایت آزمون نهاد از سال 1393 برای آموزش مجازی دانشگاه‌ های شبانه‌ روزی و رایگان ایجاد شده است. به طوری که تمامی دانشجویان با ورود به این سامانه می‌ توانستند مراحل انجام آزمون نهاد و شرکت در آن‌ها را برگزار کنند. اما با شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌ های تردد باعث شد تا تمام دانشجویان دانشگاه‌ های مختلف تمام منابع درسی و غیر درسی خود را در زمینه‌ های معارف اسلامی، سیاسی، مهارتی، فرهنگی و اجتماعی در این سایت دریافت کنند.

مراحل ورود و انجام آزمون نهاد:

ممکن است بسیاری از دانشجویان برای ورود و انجام آزمون نهاد دانشگاهیان مشکل داشته باشند. در حالی که این کار بسیار ساده است و زمان زیادی را نمی‌ گیرد. حال آن‌ ها برای ورود و استفاده از این سامانه باید در آن عضو شوند. سپس دانشگاه خود را انتخاب کرده و از خدمات مربوط به دانشگاه محل تحصیل خود استفاده کنند. آن‌ ها برای ورود و انجام آزمون نهاد باید مراحل زیر را انجام دهند.

1. ابتدا وارد سایت انجام آزمون نهاد به نشانی اینترنتی ec.nahad.ir شده و ثبت‌ نام کنید و رمز عبور خود را دریافت کنید.

2. برای انجام امور دانشجویی خود وارد سایت نهاد شده و بر روی گزینه دانشجو کلیک کنید.
3. حالا در صفحه ای که باز می شود، کد ملی و رمز عبور سامانه خود را وارد کنید.

4. در صفحه باز شده یک تعهدنامه در رابطه با تخلفات مختلف مانند امکان تقلب در سایت نهاد و غیره درج شده است. لذا دانشجو باید تمامی این تعهدنامه را با دقت مطالعه کرده و تیک عبارت «موارد بالا به دقت مطالعه کرده و با آگاهی کامل آن‌ ها را می‌ پذیرم» را فعال کند.

5. در مرحله بعدی لیست کلی همه اساتید واحد های دانشگاهی دانشجو به همراه واحد های درسی معارف، سیاسی، فرهنگی و غیره مشخص می‌ شود. در واقع سایت آزمون نهاد نام تمام اساتید مربوط به دروس را نشان می‌ دهد که شما باید استاد مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل بعدی را طی کنید.

6. ثبت‌ نام را بزنید.

7. بعد از اینکه درس خود را انتخاب کردید باید مباحث و در تعداد جلسات دوره، ظرفیت هر درس و غیره را انتخاب کنید. برای تایید آن‌ ها روی گزینه شروع کلیک کنید.

8. حالا به صفحه ثبت‌ نام و درس مورد نظر خود خواهید شد که برای تایید آن‌ ها روی گزینه نشان داده شده کلیک کنید.

9. بعد از آن که درس خود را انتخاب کردید می‌ توانید این درس را به سه روش ویدیوی، صوتی و جزوه پاس کنید و در پایان جلسه نیز با کلیک کردن بر روی «آزمون جلسه اول» در آزمون آن شرکت کنید. این روال برای جلسات بعدی نیز تکرار خواهد شد. لذا در جلسات بعدی نیز باید آن‌ ها را انجام دهید.

ترجمه و تایپ:

لیست هزینه ترجمه

کاهش هزینه ترجمه را در مدیون به کارگیری مترجم دورکار متخصص در رشته ها و استفاده از زمان فراغت مترجمین گرامی هستیم. مطمئنا سفارش آنلاین ترجمه به ما در کاهش هزینه ترجمه بسیار کمک کرده است.با ارزیابی آزمون هایی که برای مترجمین برگزار میکند و همچنین بر اساس سوابق، رشته تحصیلی مترجمین، مدارک بین الملی زبان، نظرات مشتریان و … اقدام به دسته بندی مترجمین در سه سطح متون “عمومی”، “تخصصی” و “تخصصی ویژه” نموده است. البته زمان تحویل در سه حالت عادی، نیمه فوری  و فوری می باشد. لذا مشتریان گرامی می توانند بسته به تخصصی بودن سفارش و مهلتی که دارند اقدام به پرداخت وجه متناسب با نیاز خود نمایند.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه

استاندارد های قیمت گذاری ترجمه:

یک صفحه استاندارد حاوی 250 کلمه فایل مبدا می باشد.قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­ فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.در سفارش های فوری زمان تحویل نصف و هزینه 2 برابر می شود. البته برای رفاه حال شما حالت نیمه فوری نیز در ظر گرفته شده است. انجام سفارش ترجمه در زمان دلخواه شما نیز امکان پذیر است.

ترجمه فوری توجه داشته باشید هرچه حجم سفارش ترجمه شما (تعداد صفحات سفارش ترجمه شما) بالا برود، هزینه ترجمه شما به ازای هر صفحه پایین میاید.کلیه سفارش ها به صورت تایپ شده (word) به شما تحویل داده می شود.تمامی ترجمه ها به صورت تایپ شده تحویل داده می شوند و هزینه های قید شده به همراه تایپ می باشند.هزینه های اعلام شده بدون هزینه پرینت می باشد و هزینه پرینت جداگانه حساب می شود که صفحه ایی 50 تومان است.انجام ترجمه در هر زمان دلخواه شما با توجه به تفاوت در هزینه ترجمه، ممکن می باشد.حداقل تعداد کلمات برای سفارش 250 کلمه می باشد.

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی: (قیمت به ازای هر صفحه)

تعداد صفحات استاندارد زمان تحویل درصد تخفیف ترجمه عمومی ترجمه تخصصی ترجمه تخصصی ویژه

1 تا 1999 صفحه

250 تا 499750 کلمه

1 تا 4 روزه الی 200

ترجمه فارسی به انگلیسی

0% الی 13%

هزینه یک صفحه ترجمه

5500 تومان

22 تومان  (هر کلمه)

هزینه یک صفحه ترجمه

7500 تومان

32 تومان  (هر کلمه)

هزینه یک صفحه ترجمه

9750 تومان

39 تومان  (هر کلمه)

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی: (به ازای هر صفحه)

تعداد صفحات استاندارد زمان تحویل درصد تخفیف ترجمه عمومی ترجمه تخصصی ترجمه تخصصی ویژه

1 تا 1999 صفحه

250 تا 499750 کلمه

1 تا 4 روزه الی 200

ترجمه فارسی به انگلیسی

0% الی 13%

هزینه یک صفحه ترجمه

10875 تومان

 43 تومان (هر کلمه)

هزینه یک صفحه ترجمه

16312 تومان

65 تومان (هر کلمه)

هزینه یک صفحه ترجمه

19575 تومان

78 تومان (هر کلمه)

 

 

تولید محتوا سایت:

تولید محتوا و برندسازی شخصی:

قطعاً تولید محتوا یکی از ابزارهایی است که می‌تواند به برندسازی شخصی کمک کند. اما برندسازی شخصی با تولید محتوا آغاز نمی‌شود. بنابراین اگر با هدف پرسونال برندینگ به سراغ درس‌های تولید محتوا آمده‌اید، پیشنهاد ما این است که ابتدا مطالعه‌ی درس‌های برندسازی را در اولویت قرار دهید. پس از این‌که مراحل مختلف برندسازی شخصی (مانند کشف و شناخت خود، کشف و شناخت محیط و تعریف برند) برایتان شفاف شد و از آن‌ها عبور کردید، برای ارتباط بهتر با مخاطبان‌تان به سراغ درس‌های تولید محتوا بیایید.

هزینه تولید محتوا:

 

یکی از سوال‌های پرتکرار دوستان متممی این است که آیا متمم در زمینه‌ی هزینه تولید محتوا درس یا مطلبی منتشر نمی‌کند؟ ما برای طرح چنین بحثی دو مشکل داریم.

مشکل اول این‌که هزینه تولید محتوا در کشورمان مثل هر هزینه‌ی دیگری دائماً تغییر می‌کند و نمی‌توان چیزی شبیه تعرفه برای آن استخراج کرد. دوم هم این‌که هزینه تولید محتوا بسیار تابع کیفیت محتواست. چنان‌که ما گاه برای یک مطلب صرفاً‌ در حدود یک تا دو ساعت زمان صرف کرده‌ایم و هزینه‌ی دیگری (جز سربارهای تولید محتوا) متحمل نشده‌ایم. گاهی هم برای یک درس ساده با دو تا سه هزار کلمه، مجبور شده‌ایم کتاب و مقاله خریداری کرده و چند میلیون تومان هزینه کنیم.

بنابراین صرفاً پیشنهاد می‌کنیم نکات زیر را هنگام سفارش تولید محتوا و پرس‌جو درباره هزینه تولید محتوا مد نظر قرار دهید:

 • فریب قیمت پایین را نخورید. قیمت پایین می‌تواند نشانه‌ای از کیفیت پایین کار باشد. متقابلاً اجازه ندهید قیمت بالا هم فریب‌تان دهد. گاهی اوقات قیمت بالا صرفاً ناشی از حرص و طمع تولیدکننده محتواست و نه چیز دیگر.
 • به معیار اوریجینال بودن محتوا توجه داشته باشید. بسیاری از تولیدکنندگان محتوا صرفاً به میکس و مونتاژ محتواهای دیگران مشغولند. این شکل از محتوا، در نهایت نه‌تنها به رشد شما کمک نمی‌کند، بلکه ناراضی و شاکی هم خواهید داشت و دردسرساز خواهد شد.
 • در محتواهای متنی (چه برای وبسایت و چه کپشن نویسی اینستاگرام یا متن نویسی برای توییتر و …) حتماً توجه داشته باشید که دیکته کلمات و حداقلی از قواعد نگارشی رعایت شود. قاعدتاً کسانی که چنین اصولی را می‌دانند و رعایت می‌کنند، قیمت بالاتری اعلام خواهند کرد. اما هزینه کردن برای کسانی که این اصول را می‌شناسند و جدی می‌گیرند، در بلندمدت بازگشت خواهد داشت.
 • همیشه هنگام توافق با تولیدکننده محتوا یا عقد قرارداد تولید محتوا، متر و معیار زمانی را هم لحاظ کنید. «هزینه تولید محتوا» در کنار «نظم در عرضه‌ی محتوا» معنا پیدا می‌‌کند. اگر قرار باشد تولیدکننده محتوا مثلاً ۲۰ یا ۳۰ درصد ارزان‌تر از همکارانش پول بگیرد اما مدام تأخیر داشته باشد،‌ شما هزینه‌های بیشتری را در قالب از دست دادن مخاطب فعلی (یا بازار بالقوه) متحمل خواهید شد.

تعرفه تولید محتوا با توجه به نوع محتوا، تعداد کلمات، زمان تحویل و بسیاری از فاکتورهای دیگر متغیر است. به طور کلی برخی از ملاک‌های تعیین تعرفه تولید محتوا به شرح زیر است:

تاثیر کیفیت محتوا بر روی قیمت:

طبیعتا اگر به دنبال محتوای با کیفیت هستید باید هزینه بیشتری بپردازید اما این به معنی هدر دادن سرمایه نیست چرا که محتوای باکیفیت در طول زمان می‌تواند موجب افزایش مشتریان شما و بازگشت سرمایه شود.

متغیر بودن قیمت انواع محتوا:

بر اساس نوع محتوا قیمت آن متفاوت خواهد بود. هزینه تولید محتوای تالیفی با هزینه تولید محتوای ترجمه‌ شده یکسان نیست.

تاثیر تعداد کلمات محتوا بر روی هزینه کل:

معمولا هزینه تولید محتوا بر اساس هر کلمه محاسبه می‌شود و درنتیجه هرچه تعداد کلمات بیشتر باشد قیمت تولید محتوا هم بیشتر خواهد بود.

میزان تعرفه برای حجم محتوا:

بسته به حجم محتوا قیمت آن هم متفاوت است.

زمان تحویل محتوا و تاثیر قیمتی آن:

بسیار مهم است که هر پروژه‌ای در زمان مناسب و مورد توافق طرفین آماده و تحویل داده شود. بعضی از مطالب ومحتواها باید حتما در یک زمان خاص منتشر شوند به همین دلیل اگر به موقع آماده نشوند و تولیدکننده در این مورد بدقولی کند ممکن است به سفارش‌دهنده محتوا خسارت وارد شود. بعضی از محتواها باید فوری و به صورت فشرده آماده شوند که این مساله می‌تواند در تعرفه قیمت تولید محتوا تاثیرگذار باشد.

قیمت تخصصی بودن محتوا:

برای تولید مقاله و محتوای تخصصی بهتر است از کسانی استفاده شود که در آن زمینه متخصص باشند وتبحر کافی داشته باشند. هزینه تولید متون تخصصی به دلیل زمان‌بر و دشوار بودن آن، بیشتر از متون عمومی است. هرچه مقاله تخصصی‌تر باشد به مهارت و دانش بیشتری نیاز دارد به همین بهتر است تولید چنین محتواهایی را به شرکت‌های معتبری بسپارید که از نیروهای ماهر و متخصص تشکیل شده باشد.

تعرفه تعداد نویسندگان محتوا:

بعضی از محتواها به دلیل حجم، نوع و کیفیتشان ممکن است چند نویسنده داشته باشند، افزایش تعداد نویسنده‌ها و گسترده بودن پروژه می‌تواند روی هزینه‌های آن تاثیرگذار باشد.

مطابقت محتوا با اصول سئو؛ تاثیر گذارترین فاکتور قیمت یک محتوا:

رعایت اصول سئو مهم‌ترین بخش محتوای شماست. اما مساله مهم در این است که هر نویسنده‌ای با اصول سئو آشنایی ندارد. در نتیجه حتما تولید محتوای خود را به افرادی بسپارید که با سئو و نحوه رتبه‌بندی در موتورهای جستجو آشنا باشند. البته همیشه به یاد داشته باشید که هرچه یک محتوا باکیفیت‌تر باشد طبیعتا هزینه تولید آن بیشتر خواهد بود.

بازه قیمت تولید محتوا:

امروزه قیمت تولید محتوا بر اساس معیارهای ذکر شده در بالا، از حداقل هرکلمه ۱۰ تومان تا حداکثر ۲۰۰ تومان است که این قیمت را کیفیت بالای هر کدام از موارد ذکر شده تعیین می‌کند ولی گفتنی است که در کنار این فاکتورها عنصر برند هم بی‌تاثیر نخواهد بود. در نتیجه هزینه‌های جاری برای تولید محتوا توسط برندها کمی اختلاف داشته که این اختلاف تضمینی است برای کیفیت بالایی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند؛

یونیک بودن محتوا:

در صورتی که می‌خواهید محتوایی که برایتان تولید شود، کاملا یونیک و تازه باشد، نیاز است تا تعرفه بیشتری را هم پرداخت نمایید. افراد زیادی هستند که از مقالات و محتواهای دیگر برای خود استفاده کرده و متون را تا حدی تغییر می‌دهند. چنین افرادی مطمئنا باید پول کمتری را هم از شما دریافت کنند.

استفاده از تصاویر و ویدیوهای با کیفیت:

بی شک برای این که بتوانید تولید محتوا در اینستاگرام را به اوج برسانید، باید از تصاویر و ویدیوها استفاده نمایید. این موارد باید در بالاترین حد از کیفیت باشند تا مخاطبان بتوانند ارتباط بیشتری با آن‌ها برقرار کنند.

زبان هایی که در تولید محتوا پوشش داده می شوند:

 • تولید محتوا به زبان فارسی

 • تولید محتوا به زبان انگلیسی

 • تولید محتوا به زبان فرانسه

 • تولید محتوا به زبان ترکی آذربایجانی

 • تولید محتوا به زبان ترکی استانبولی

 • تولید محتوا به زبان عربی

 • تولید محتوا به زبان روسی

خدمات تولید محتوا در زمینه های تخصصی زیر ارائه می شود:

 • تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی

 • تولید محتوا برای سایت های گردشگری

 • تولید محتوا برای سایت های خدماتی

 • تولید محتوا برای سایت های علمی

 • تولید محتوا برای سایت های آموزشی

 • تولید محتوا برای سایت های خبری

 • تولید محتوا برای سایت های فرهنگی

 • تولید محتوا برای سایت های مذهبی

 • تولید محتوا برای سایت های سرگرمی

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.