آموزش یوتیوب قسمت اول

58
به این پست امتیاز دهید post

آموزش یوتیوب قسمت اول در آکادمی همه چی شو.

آموزش یوتیوب قسمت اول:

به نام خدا این قسمت از آکادمی همه چی شو را برای شما دوستان عزیز از صفر تا صد واستون توضیح می دهیم بصورت رایگان ما دوره های زیادی را خریداری کردیم و مجموع این دوره ها را براتون شرح می دهیم هم تجربه راه اندازی کانال یوتیوب از ایران بدون هیچ گونه مشکلی پس شما دوستان باید این نکته را توجه کنید یوتیوب درآمد دلاری مستمر و پله ای دارد پس با ایده ی خوب می توانید درآمد داشته دلاری باشید فقط کافیه انجام دهید.

آکادمی یوتیوب

یوتیوب چیست:

قبل از اینکه با بی‌حوصلگی اسکرول کنید، همین اول به شما بگویم که برای کسب درآمد دلاری لازم است بدانیم که یوتیوب اساساً چیست.احتمالاً به نظرتان مسخره‌ می‌رسد و حتی زیر لب زمزمه می‌کنید: «آخه کسی هم هست ندونه یوتیوب چیه؟»یوتیوب (به انگلیسی: YouTube) یک پلتفرم سرویس اشتراک ویدئو است. یوتیوب دومین وبگاه پرطرفدار جهان پس از گوگل و پیش از فیس‌بوک و بزرگترین شاخهٔ گوگل است که در نوار ابزار این وبگاه دیده می‌شود.

نحوه راه اندازی کانال یوتیوب:

در مرحله اول باید یک حساب جیمیل داشته باشید.در ادامه وارد سایت زیر می شوید

gamil.com

مرحله اول:

آموزش یوتیوب قسمت اول

گزینه ساخت اکانت رو میزنید و در ادامه روی گزینه to manage my business را میزنید و next را میزنید.

نکته:ایمیل بیزنسی یا تجاری باید درست کنید.

آموزش یوتیوب قسمت اول

پست های مرتبط

مرحله بعد اسم و آدرس ایمیل را مینویسید.

آموزش یوتیوب قسمت اول

در ادامه گزینه next را میزنید  مرحله بعد شماره تماس را وارد میکنید و پیامک تایید را وارد میکنید.

آموزش یوتیوب قسمت اول

و مرحله بعد مشخصات زیر را وارد میکنید ایمیل بازیابی را وارد می کنید یک آدرس ایمیل که اگر اطلاعات پاک بشه یا نتوستید وارد بشید به آدرس ایمیلی که وارد کردید مشخصات و اطلاعات پیامک شود.سال تولد و روز را وارد میکنید مهم نیست دقیق باشد و گزینه آخر جنسیت را وارد میکنید و گزینه next را میزنید.

آموزش یوتیوب قسمت اول

گزینه آخر skip را میزنید و تمام می شود.

آموزش یوتیوب قسمت اول

بعد از ساخت جیمیل وارد گوگل می شویم چون یوتیوب فیلتر می باشد از یک فیلترشکن با ای پی ثابت استفاده کنید و نصب کنید.حواستون باشه فیلترشکن با ای پی ثابت.

آدرس سایت یوتیوب را سرچ می کنیم

یوتیوب

آموزش یوتیوب قسمت اول

در گرینه بالا سمت راست آدرس جیمیل تون را نشان می دهد و به همین سادگی وارد یوتیوب شید و یک کانال درست کردید مرحله بعد تنظیمات کانال را انجام می دهیم و خیلی مهم است که نکات را مو به مو انجام دهید.

نکته:اگر ایمیل تجاری دارید و وارد یوتیوب نشدید بالا سمت راست گزینه sign in ( ورود) را بزنید و وارد حساب کاربری جیمل تون می شوید و ادرس ایمیل تون و پسورد را میزنید و وارد اکانت یوتیوب خودتان می شوید به همین سادگی.

 

پارس وب سرور
جایگاه تبلیغاتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.